PAYLAŞ

Yazımızda yeni başlayan veya yakında başlayacak 7 yabancı dizi hakkında bilgi verdik, tavsiyelerde bulunduk. İyi okumalar !

Togetherness

11 Ocak’ta HBO kanalında yayınlanmaya başlanan dizinin konusu bir hayli ilginç. Dizide Los Angeles’lı bir çiftin evlerinden atılan başka bir çifti evlerine almalarıyla değişen hayatlarını izleyeceğiz. Komedi dizisi arayanlar bakmadan geçmesin.

togetherness
Togetherness

 

Trailer

IMDB

Backstrom

Fox kanalında yayınlanmaya başlanan suç-dram türündeki dizinin başrolünde the Office dizisinden tanıdığımız Rainn Wilson’u görüyoruz. Konusundan bahsedersek: zeki, çabuk sinirlenen ve saldırgan bir yapısı olan  Dedektif Everett Backstrom ve birlikte çalıştığı kriminoloji uzmanlarının önemli davaları çözmelerini anlatıyor diyebiliriz. Fox bu tarz yapımları sık sık kullanıyor.

img-allshows-backstrom
Backstrom

 

Trailer

IMDB

Allegiance

Amerika-Rus casusluk hikayesini işleyecek dizide, ana karakterimiz Alex ailesini ve ülkesini seven bir Amerikan subayıdır. Alex zamanla ebeveynleri hakkında acımasız gerçeği öğrenecektir: ebeveynleri eskiden Rus ajanlarıdır ve şimdi oğullarını casus olarak yetiştirmek niyetindedirler.

allegiance-keyart-promo
Allegiance

Trailer

IMDB

Fresh Off the Boat

ABC kanalında yayınlanmaya başlanan dizi 90’lı yıllarda geçiyor. Dizide Amerika’ya yeni taşınmış Çin asıllı bir ailenin 12 yaşındaki oğulları Eddie’nin ve ailesinin hayatı anlatılıyor. IMDB oranı gayet yüksek bir bakın derim.

fresh_off_the_boat_key_art_h_2014
Fresh Off the Boat

 

Trailer

IMDB

 Fortitude

Fortitude dünyada eşi benzeri olmayan bir yerdir. Vahşi güzelliklerle sarılı, geleceği parlak, Kuzey Kutup Bölgesi’nin fırsatları ve zenginlikleri ile dolu olan Fortitude dünyadaki en güvenli şehirlerden biridir. Burada hiçbir şiddet suçu işlenmemiştir ta ki şimdiye kadar.

FORTITUDE_HOMEPAGE_BG_FULL_NEW_2_HERO_01
Fortitude

 
[reklam]
Trailer

IMDB

Battle Creek

Dünyaya çok farklı pencerelerden bakan Dedektif Milton Chamberlain ve Dedektif Russ Agnew; Michigan’ın kin, hile ve sahtekarlıkla örülü bölgesi Battle Creek’in sokaklarını suçtan arındırmaya çalışırlar.

Dizinin Breaking Bad ve House M.D yapımcıları tarafından çekildiğini belirtmek isterim. Son olarak dizi 1 Mart tarihinde CBS kanalında yayınlanmaya başlanacak.

Pilot
Battle Creek

 

 

Trailer

IMDB

Younger

40 yaşında bir kadın olan Liza, ani bir şekilde boşandıktan sonra iş aramaya koyulur. Abartılı bir makyajla 20’li yaşlarına döner ve bir şirkette asistanlık pozisyonu için çabalar. Hilary Duff ise, baş karakterimizin iş arkadaşlarından birisini canlandırır.

younger-tv-show-tv-land
Younger

Trailer

IMDB

Bu dizileri kaçırmayın !

 • Sezai

  Benim gibi dizi manyağı olanlar için resmen bir açık arşiv oluşturmuşsun. Deniycem, bu dizileri eğer sen de izlersen ayrı ayrı inceler misin?

 • disqusbll

  yeni diziler için teşekkürler. bugünler de pek işlerle meşgul olduğumdan vakit bulamıyorum ama izleyeceğim

 • metin ali

  Eski dizilerin iyi olanlarını hep bitirdim artık yeni bir tane seçmem gerekiyor 🙂 yeni yabancı komedi dizisine başlayabilirim.

 • Bilal Can

  ben de yeni dizi arayanlardandım. kısa tadında olan serileri daha çok seviyorum. tavsiyeleriniz için teşekkürler

 • rahman

  Togethernesi izlemeye basladim cok begendim izleyin derim

 • korkmaz

  Casusluk dizilerini filmlerini severim bu yüzden allegiance yi merak ettim, bir göz atacağım.