PAYLAŞ
3D Cool Kutu İçeriği Resim 1
3D Cool Kutu İçeriği Resim 1

Araç içi tutucular, bir çoğumuzun  aslında düşünmeden alabileceği türden bir aparat olsa da inceleyeceğimiz bu ürün diğerlerinden farklı özellikte bir ürün. Farkını benzerlerine nazaran tasarım olarak çok ortaya koyamadığını düşünsek de tutucu yüzeyi diğerlerini geri de bırakmış durumda. Tutucu yüzeye bakıldığında her ne kadar çocukluğumuzda tavana atıp yapıştırdığımız jelimsi topları andırsa da;bilinenlerin aksine özel polimer kaplama ile adapte edilmiş küçük küçük tutacaklardan oluşmakta. Aslında tam da bu noktada rakiplerini geride bırakıyor diyebiliriz. Tasarım bağımsız bir tutucu yüzeyi bulunması telefonunuzu, navigasyon cihazınızı ve ya tabletinizi rahat bir şekilde kavrayabilmektedir.

Kutu İçeriği:

Kutumuzda bir adet 3D Cool evrensel araç içi tutucu,bir adet konsolda düz ve pürüzsüz zemin oluşturmak için disk ,bir adet kullanım kılavuzu, bir adet garanti belgesi bulunmaktadır. Her ne kadar kullanım kılavuzu okuma alışkanlığımız bulunmasa da aslıda tutucu yüzeyi uzun ömürlü kılabilmek için okumanızda fayda var. Aşağıda paylaştığımız kullanım kılavuzu ile ürünü temin etmeden önce size uygun olup olmadığı hakkında bilgi edinebilmek için de kullanabilirsiniz.

3D Cool Kutu İçeriği Resim 1
3D Cool Kutu İçeriği Resim 1
3D Cool Kutu İçeriği Resim 2
3D Cool Kutu İçeriği Resim 2
3D Cool Araç İçi Tutucu Kullanım Kılavuzu
3D Cool Araç İçi Tutucu Kullanım Kılavuzu

Kullanım Deneyimleri:

Aparatımızın hareket kabiliyetinin yüksek olması; aracınızda uygun bir yer bulup görüş açınızı bozmadan cihazınızı sabitleme imkanını  ortaya çıkarıyor. Tutucu yüzeyden bahsetmek gerekirse; ilk kullanımda cihazınızı bırakmayacakmış izlenimi uyandırsa da bir kaç kez yapıştır çıkar işlemi yaparak sizin için ve cihazınızın güvenliği için yeterli tutma gücüne ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Aparatın montajı oldukça kolay olduğundan hızlı bir şekilde aracınıza yerleştirebilirsiniz. Aşağıdaki resimde kendi kullanımımıza ait görünümü paylaştık.

3D Cool Araç İçi Görünümü
3D Cool Araç İçi Görünümü

Düzeltme: Kullanım deneyimlerim sonucunda cam tutucu kısmın soğuk havalarda camınızdan kendini kolayca bırakmaktadır. Tekrar cama yapışması da oldukça güç durumdadır. Klima yardımıyla araç camı biraz ısındığında tutucu yüzey kolay bir şekilde camınıza yapışabilmektedir. Yani yaz aylarına uygun bir ürün olarak düşünülebilir. Tabi benzer ürünlerde de aynı problemin olup olmadığı konusunda ise bir bilgiye sahip değiliz.  Belki de konsola yapıştırmanız için kutu içinden çıkan disk ile bu problem çözülebilir. Ben aracımın konsoluna böyle bir disk yapıştırmak istemediğim için ise denemekten biraz çekindim. 

 

 

 • Fatih

  Güzel ve açıklayıcı bir makale olmuş elinize sağlık ilk kez araç içi tutucu diye bir şey duymuştum. 🙂

 • Emre

  Bazı markalar dandik yapıyor.Telefon düşüp masraf çıkarıyo.Ucuz olsun diye iyice zarara girmemek lazım.

 • robotell

  güzel vallahi güzel bence alınmalı düşün senize uzun yoldasınız telefon caçcak kulanıgınızde kulaklık ama kimin aradıgını bileden alo diyemessiniz en azından gözününüz önünde olur.

 • Oktay Kurt

  Birçok durumda ihtiyacı giderecek bir cihaz gibi görünüyor.Alacaklar için iyi bir tanıtım olmuş.

 • Sezgin

  Çok işe yarıyor aslında ben bunu nerden satın alabilirim merak etmedim değil. Sonuçta araba kullanırken bunu rahatça böyle kullanabiliriz.

 • Tunç Karaağaç

  Güzel bir araç oldukcada kullanışlı görünüyor aracıma almayı düşünebilirim.

 • disqusbll

  site tasarımında değişikliğe mi gittik ya. hayırlısı olsun. paylaşım için de teşekkürler

 • Sezai Acıma

  Aslında cihazın zor çıkarılması düşme gibi olayların önüne geçme amaçlı da olabilir.

 • can

  yüz yılın buluşu diye biirmiyiz. ?harika bir buluş

 • selçuk

  elbette güzel bir cihaz ben kullanıyor vede tavsiye ediyorum.

 • best54

  Gercekten kullanışlı bir alet geliştirmişler her araca lazım türü bir alet olduğunu söyleyebiliriz.