PAYLAŞ

Akıllı telefonların son teknoloji cihazlar olmalarının yanı sıra her anlamda bütün internet işlemlerimizi onlar aracılığı ile yaptığımız düşünülürse ceplerimizde birer bilgisayar taşıyoruz demek pek de yanlış olmaz. Akıllı telefon deyince akla belli markaların çok pahalı ürünleri gelirken bütçe dostu telefonlar da mevcuttur. 500-1000 lira arası alınabilecek akıllı telefonlar konusunda sizler için birkaç öneri toparladık.

LG 723 G3 Beat

LG 723 G3 Beat
LG 723 G3 Beat

LG güvencesi ve kalitesine bin lira altı bir rakama ulaşabileceğiniz bu telefon 5 inçlik ekran büyüklüğü sunmaktadır. Yüksek çözünürlüklü kamerası ile bol bol fotoğraf çekme imkanı sunan bu ürün özellikle dahili 8GB hafıza ile güzel bir depolama alanı sunmaktadır. Bu alanla yetinemeyenler için de 64 GB harici hafızası bulunmaktadır. 1GB RAM sahibi olan bu cihaz takılmadan film izlemenizi ya da oyun oynamanızı sağlayacaktır.

Samsung Galaxy S4 Mini

Samsung Galaxy S4 Mini
Samsung Galaxy S4 Mini

Samsung kalitesine ekonomik fiyatla ulaşabileceğiniz bu cihaz size 4.3 inç ekran boyutuyla hizmet sunmaktadır. Bu küçük ekranın en güzel özelliği çizilmeye karşı dayanıklı ve son teknoloji parlaklık sahibi Amoled ekran özelliğinde olmasıdır. Samsung S4 telefonla yapabileceğiniz her şeyi bu cihazla da yapma şansı tanıyan Samsung sık gelen güncellemeler ile daima teknolojiye ayak uydurmanızı da sağlıyor olacaktır.

General Mobile 16 GB Discovery

General Mobile 16 GB Discovery
General Mobile 16 GB Discovery

Kullanan kişilerin vazgeçemedikleri 500-1000 lira arası alınabilecek akıllı telefonlar listesinin belki de en güçlü cihazı General Mobile Discovery’dir. 4,7 inç ekran boyutunun yanı sıra 16 GB dahili hafıza alanıyla bir de SD kart masrafı yapmanıza gerek kalmadan depolama imkanı veren bu telefonun birbirinden güzel renk alternatifleri de mevcuttur. Canlı sarı, pembe ya da klasik siyah ya da beyaz renk alternatifleriyle başta gençleri hedef alarak üretilmiş bu cihazın şarjı da daha uzun süre dayanıklılık göstermektedir.