PAYLAŞ
Exper Easypad T7iQ-8G

Akıllı telefonlarla beraber hayatımıza giren bir diğer cihaz da tabletlerdir. Akıllı telefon ekranları ile yetinemeyen ama Laptop yükü taşımak istemeyen kullanıcılar ciddi anlamda özgürlük sağlayan tabletler yerli ve yabancı üretimler olarak göz doldurmakta. Dev çep telefonu üreticileri de tablet üreterek piyasayı hareketlendiriyor olsa da genellikle her bütçeye uygun bir tablet bulmak mümkün. 500 lira altındaki en iyi tabletler konusunda sizler için birkaç örnek bulduk.

Exper Easypad T7iQ-8G

Exper Easypad T7iQ-8G
Exper Easypad T7iQ-8G

Hız söz konusu olunca teknolojiye yakın olan kişilerin akıllarına özellikle Exper markası gelmektedir. 7 inç ekran büyüklüğüne sahip bu tablet de oldukça hızlı olmasının yanı sıra oyunlarda bile takılma ya da donma yapmamaktadır. Bu nedenle de özellikle Android oyun oynamayı severler tarafından tercih edilmektedir. 8 GB hafızasının yanı sıra 1GB Ram’i ile göz boyayan bu cihaz Android 4.4.4 sürümüne sahiptir. Son dönemde gelen güncellemeler ile bu sürümünde de değişiklik olması mevcut tabi. Ancak tablet almak istiyorsanız özellikle aklınızda bulunması gereken bir üründür.

Samsung Galaxy Tab3 Little

Samsung Galaxy Tab3 Little
Samsung Galaxy Tab3 Little

Samsung kalitesine ekonomik ücretlere sahip olabileceğiniz bu cihaz 7 inç ekran boyutuna sahiptir. En dikkat çeken özelliği ince ve hafif olmasıdır. Yani taşıma ya da kullanım esnasında kolda ya da bileklerde herhangi bir rahatsızlığa meydan vermez. 4 çekirdekli işlemcisi ve Android 4.4 işletim sistemi ile rakipleri arasında dikkat çeken bu cihaz 500 lira altındaki en iyi tabletler alanında açık ara önde olmaktadır.

Vestel V Tab

Vestel V Tab
Vestel V Tab

Yerli markamız olan Vestel’in akıllı telefonlardan sonra tablet üretiyor olması hepimizin gururunu kabartan bir etkendir. Hele de ekonomik oluşu ve 7.9 inç gibi rakipleri arasında ciddi büyüklükte ekranı özel olarak dikkat çekmektedir.