PAYLAŞ

Daha önceki yazılarımızda oyunun nasıl oynandığını ve takım oyununda nasıl başarılı olunacağını anlattık. Bu yazımızda oyunda sizi başarıya ulaştıracak önemli noktalardan bahsedeceğiz. Tavsiyeler biraz karışık bir şekilde oldu şimdiden söyleyeyim.

1.Takım oyunundasınız bölünüyorsunuz daha sonra bir parçanızı takımın büyüğüne yediriyorsunuz. Bu klasik taktik, lakin burada önemli bir ayrıntı var. Bölündükten sonra etrafta bir mayın varsa direk üzerine gidin ve sizi patlatsın. Zaten parçanızı yedirecektiniz bu sayede mayın temizlenecek.

2.Bölünmüş birini kovalıyorsunuz diyelim. Eğer adamın ne zaman bölündüğünü gördüyseniz sıkıntı yok aşağı yukarı ne zaman birleşebileceğini bilirsiniz ve ona göre peşinden gidersiniz. Ancak adamın ne zaman bölündüğünü görmediyseniz burada dikkatli olun, bir anda birleşip sizi yiyebilir.

C7E65392E18BC6D58898275DC3FE6C7A

3.Takım arkadaşınız rakibin peşinde ve siz onu W ile besliyorsunuz. Bu şekilde ona yardım etmeniz zorlama oluyor. Yapmanız gereken Space ile bir anda yarım parçanızı ona vermek, bu şekilde rakibi yemeniz çok daha kolaylaşır.

4.Köşeler oyunun tehlikeli noktaları. Düşmanı sıkıştırıp yiyebilirsiniz ancak hemen sonra biri sizi sıkıştırabilir. Peki burada napıcaz ? öncelikle mayın var mı ona bakın. Eğer kullanabileceğiniz bir mayın varsa çevrenizde rahat olabilirsiniz. Sizden büyük biri gelirse mayınla patlatarak kurtulursunuz. Mayın yok ise ve sıkıştıysanız tek çare arka arkaya bölünerek küçük boşluklardan kaçmak.
[reklam]
5.Son olarak mayında patlamış birini gördünüz ve takibe başladınız. Eğer sizden çok büyük biri de aynı takipte ise burada dikkatli olacaksınız zira adam bölündüğünde sizide kolayca yiyebilir. Bu durumda ondan en uzakta olacak parçalara yönelin. Ama diğer kişide sizin kadarsa risk alabilirsiniz.

65F51BDC7D18991B1270717055734491

Daha önceki yazılarımıza da bakarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Agar.io Oyun inceleme

Agar.io Taktikleri