PAYLAŞ
Airdrop Nedir

Apple kullanıcıların en sevdiği özelliklerin başında yer alan AirDropözelliği, gün geçtikçe daha çok kitleye ulaşmayı başarmıştır. Apple ürünlerinin satış oranlarıyla doğru orantıda artan depolama ve paylaşım alanı olarak gösterilen Airdrop ayrıcalığı, apple ürününü tercih eden kullanıcılar tarafından oldukça çok sevilen özellikler arasında yer almaktadırlar. Airdrop kullanmak için öncelikli olarak aşağıdaki listede yer alan ürünlere sahip olmanız gerekmektedir.
• iPhone 4 ve 5. nesil sonrası
• iPad mini ve sonrası
• iPad PRO
• iPad TOUCH 5 ve sonrası gibi apple ürünlerine sahipseniz sizler de profesyonel olarak lanse edilen Airdrop paylaşım alanlarını kullanabilirsiniz. AirDroppaylaşım alanlarını sadece, apple kullanıcıları arasında kullanılan bir sistem haline dönmüştür.
Sektörde belirgin olarak çıktığı ilk günden beri apple kullanıcıları arasında ayrıcalık olarak süregelen bu paylaşım ağı, sizlerin oldukça işinize yarayacaktır. Paylaşım merkezinde paylaştığınız fotoğraf gibi birçok dosyalara kısa sürede hızlı erişim sağlayarak, oldukça rahat kullanım alanından sizlerde feraha kavuşacaksınız ve apple ürününe sahip olmanızın ayrıcalıklarını tekrar tekrar yaşayacaksınız.