PAYLAŞ
Akıllı Bileklik Önerileri

Son dönemin kuşkusuz en popüler konularının başında giyilebilir teknoloji geliyor. İlk isimlendirildiğinde nedense insanların aklına daha ütopik modeller geldi ve firmalarda bu yönde çalışmalar gerçekleştirdi. Ancak sonradan herkes anladı ki bu alanın kullanılabileceği en uygun ürünler akıllı bileklik ve akıllı saatlerdir. Çünkü insanlar ilk heyecanla diğer ürünleri üzerinde taşısa da sonraları vazgeçiyorlar. Ama saat ve bileklik sürekli kullanılabilecek ürünler.

Dolayısıyla biz de bu yazımızda sizlere uygun fiyatlara alabileceğiniz 4 adet akıllı bileklik önerisinde bulunacağız. Akıllı bileklik önerileri arasından kendinize uygun bir model seçebilirsiniz. İsterseniz hemen önerilere geçelim.

Akıllı Bileklik Önerileri : 

1 – Xiaomi Miband

Xiaomi Miband
Xiaomi Miband

Xiaomi ülkemizde de çok popüler hale gelen bir firma olarak dikkatleri çekiyor. Xiaomi Miband isimli ürünleri ile de akıllı bileklik piyasasına hızlı bir giriş yaptılar.

Genel olarak özelliklerinden bahsetmek gerekirse, sportif faaliyetler önce geliyor. Cihaz yardımı ile adımlarınızı sayabilir, uyku analizi yapabilir ve nabızını ölçebilirsiniz. Bunun yanında alarm kurabilir, aramalarınız için hatırlatma yaptırabilirsiniz. Ayrıca IP67 sertifakası ile havuzda kullanıma da uygun olacaktır.

Tüm bu özellikleri barındıran cihazı aşağıdaki linkten 20.58 Dolar fiyatıyla alabilirsiniz.

Xiaomi Miband Satın Al

 

 

2 – I5 Plus Smart

I5 Plus Smart
I5 Plus Smart

Tercih edebileceğiniz farklı seçeneklerden biri I5 Plus Smart olacaktır. Farklılaşmaya yönelik özellikleri sizleri cezbedebilir. Elbette bir akıllı bileklik olduğundan temel özelliklerin hepsi bulunuyor. Adım sayar, kalori hesaplayıcı ve uyku analizi gibi spor yapanları ilgilendiren özellikler mevcut.

Bunun yanında uzaktan kamera kontrol etme özelliği sayesinde toplu fotoğraflarda cihazı bir denklanşör olarak kullanabilirsiniz.

Şarj etmek için ise ekranı söküp USB’ye takmak yeterli oluyor.

Ürün eğer ilginizi çektiyse aşağıdaki linkten detaylı bilgi alabilir ve 24.99 Dolar fiyatla satın alabilirsiniz.

I5 Plus Smart Satın Al

 

 

3 – Vidonn X6

Vidonn X6
Vidonn X6

Görünüş itibari ile bana güzel görünen modellerden biri de Vidonn X6 oldu. Özelliklerine baktığımızda ilk dikkat edilmesi gereken nokta IP65 sertifikasına sahip olduğudur. Yani su geçirmez değil ancak yağmur ve tere karşı korumlıdır.

Ekrana sahip olması nedeniyle gelen çağrıları ve mesajları ekranda görebilme olanağı da sizi çekebilecek noktalar arasındadır.

Aynı zamanda spor severler için mesafe ölçümü, kalori hesabı ve mesafe hedef koyma gibi özellikleri de mevcut.

Sizler de eğer ürünü beğendiyseniz aşağıda linkten 27.69 Dolar ücretle satın alabilirsiniz.

Vidonn X6 Satın Al

 

 

4 – V5S Smart

V5S Smart
V5S Smart

Verdiğimiz 4 ürün arasında fiyat olarak en uygun model kuşkusuz ki V5S Smart akıllı bilekliktir.

Cihazı sportif amaçlı kullanmak isteyenler için adım sayar, mesafe hesaplayıcı ve kalori hesabı seçenekleri mevcut.

Ayrıca Bluetoth bağlantısı sayesinde cep telefonunuzdaki müzikleri kontrol edebilir, isterseniz uzaktan fotoğraf çekimi yapabilirsiniz.

Tüm bu özelliklere ise sadece 10.96 Dolara satın alabilirsiniz.

V5S Smart Satın Al