PAYLAŞ
Android Elimizdeyken Kilitlenmeyecek

Teknoloji o kadar çok hayatımızın içine girmeyi başardı ki artık boş zamanlarınızı ya da bunaldığınızda kafanıza dağıtabileceğiniz çok özel ve orijinal şeyler bulabiliyorsunuz. Bunların en başında ise cep telefonları ve tabletler geliyor. Elbette uygulamaların olmadığı boş bir telefon hiçbir işe yaramayacaktır. Ağırlıklı olarak android oyunlar en başı alıyor. Teknolojiye ayak uyduran ve oyunun içindeymiş gibi oynama fırsatı veren birçok oyun ile hem zaman değerlendiriyor hem de bazen arkadaşlarınız ile bazen de kendiniz ile yarışma fırsatı bulabiliyorsunuz.

Özellikle bu android uygulamalar birkaç saniye içinde cep telefonlarınıza ve tabletlerinize inerek sizlere kolay bir kullanım imkanı da sunmuş oluyor. Bunların hepsini bir sitede bulmak ise ayrı bir keyif. Tüm sevdiğiniz ve indirmeyi düşündüğünüz oyunlar işe, var olan android haberlerini bir arada bulmaktan daha keyifli ne olabilir ki? Android deyince aklınıza sadece oyunlar gelmemeli elbette. Oyunlar sadece bu pastanın bir kısmı

Birçok farklı uygulama bulabilirsiniz. Gerek zamanlarınızı çok daha komik geçirmek için eğlenceli android uygulamalar ya da çok daha kolay alışveriş yapabilmenize imkan kılan sosyal hayat uygulamaları ile cep telefonlarını sadece alo demenin dışına çıkaracak ve neredeyse en akıllı teknolojik aletlerden biri haline getiriş olacaksınız.

Sizlerde teknolojiyi seviyorum ve android haberleri takip etmekten keyif alıyorum diyorsanız o halde bizce takip edeceğiniz adres mutlaka androhaber.net adresi olmalıdır. Hem hızlı bir şekilde istediğiniz uygulamayı indirebilir hem de en yani haberleri ve yeni çıkan uygulamaları görebilirsiniz. Hem fikir almak hem de uygulamaları incelemek için de bir numaralı adresiniz olacak gibi duran bu adres ile sizlerde teknolojinin en keyifli haline ulaşmış oluverin. İsterseniz en güzel oyunlar, en yararlı uygulamalar, arkadaşlarınız ile daha sık etkileşime gireceğiniz uygulamalar ve çok daha fazlası. Kısaca artık konu android ise bu işin uzmanını buldunuz demektir. Sizler için en önemli ip uçları, uygulamaların tanıtımları da yine burada yer alıyor olacak.

Kaynak*: http://www.androhaber.net