PAYLAŞ
apk indir

Artık neredeyse hepimiz akıllı telefon kullanmaya başladık. Özellikle telefonların ekranlarının büyümesi ve hızlarının artması ile birlikte artık ceplerimizde birer bilgisayar taşır olduk. Kuşkusuz ki bu gelişmede en çok katkıyı Google, android işletim sistemini geliştirerek sağladı. Çünkü geliştirilen sistem sayesinde geliştiriciler rahatlıkla uygulama ve oyun geliştirmeye başladı. Önceleri hepimiz Nokia telefonları kullanırdık. Oradaki Java işletim sistemi belkide Android’e temel olmuştur.

Tabi artık hayatımız bir koşturmaca ile geçiyor. Dolayısıyla eğlenceli vakitler geçirmek için çok vaktimiz olmuyor ve genellikle kısa süreli oyunlar oynar olduk. Zaten baktığımızda artık çıkan android oyunların neredeyse tamamı kısa süreli oynanabilecek ve bırakılabilecek oyunlar oluyor. Her hangi bir zamanda cebimizden çıkarıp oynayabiliyoruz. Zaten bu karmaşada ve hayat meşkalesinde farklı türlüsü de düşünülemez.

Ancak yinede bazı kişiler komplike oyunlardan vazgeçemiyor. Telefonda olsa dahi puanlama sistemi olan oyunları oynamayı tercih ediyorlar. Hepimiz bu tarz oyunların mantığını temel olarak biliyoruz. Oynadıkça, kazandıkça yeni silahlar ve karakterler açılıyor. Ama asıl sorun oynama kısmında oluyor. Çünkü oyunlarda puan kazanmak için çok oynamak gerekiyor. Ancak o zaman yeterli puanı toplayıp karakter ve silahları alabilirsiniz.

Hatta bazı durumlarda da oyunu oynamaya çalışsak bile kazanamayabiliyoruz. Çünkü oyunlar bazen bizleri kilitleyebiliyor. İstediğimiz kadar oynasak da bazı bölümleri geçemiyoruz. Hatta bazen takıntı haline bile gelebiliyor bu durum. Çıldıracak konuma geldiğimiz noktalar olmuyor değil.

Bu durumlarda belkide en iyi çözüm oyun hileleri kullanmak oluyor. Kimilieri sevmesede bazı durumlarda insan kullanmadan edemiyor gerçekten.

Başta da söylediğimiz gibi artık akıllı telefonların ekranları çok büyüdü. Bu nedenle de rahatlıkla telefonlardan film izleyebiliyoruz. Çoğumuz film indirerek telefonlarımızdan film seyretmeyi alışkanlık haline getirdik. Hele ki uzun yolculuklar olursa yanımıza alacağımız ilk şey kesinlikle kulaklık oluyor. Uzun geçecek süreyi boş geçirmektense 1-2 film seyretme fırsatına kim hayır diyebilir ki ?

Bakalım teknoloji daha alışkanlıklarımızı ne yönde değiştirecek. Şimdilerde boş vakitlerimizi değerlendirme şeklimizi değiştirdi bile. Gelişen teknoloji ile çok daha
farklı yönlere doğru gidebilir miyiz ? Bekleyip göreceğiz hep beraber. Ancak hiçbir şeyden şaşırmayacağımız kesin.

  • https://apkoyunhileleri.wordpress.com apkoyunhileleri

    mükemmel apk hileleri indirebiliyorum