PAYLAŞ
Arkadaşlarla İzlenebilecek Komedi Filmleri

Film izlemenin belki de en keyifli yanı arkadaşlarınızı toplayıp, güzel bir ortam yaratmaktır. Tek başınıza film izlemenin güzelliği olsa da arkadaşlarınız ile film izlemenin keyfi bir başkadır. Aynı anda gülmek, üzülmek, korkmak, heyecanlanmak daha farklı bir histir. Motive edici ve mutluluk vericidir. Aşağıda verdiğimiz arkadaşlarla izlenebilecek filmler komedi dalının en iyilerinden. Siz ve arkadaşlarınızı kahkahaya boğacak, eğlenceli anlar sunacaktır. Arkadaşlarla İzlenebilecek Komedi Filmleri  olarak 5 tane öneri şeklinde verilmiştir.

1- 3 IDIOTS ( 3 APTAL )

3 İdiots
3 İdiots

Hindistan’ın tüm zamanlarda en yüksek gişe rekorunu kıran ve hasılat toplayan bir Aamir Khan filmi. Mühendislik okulunda okuyan 3 kafadar arkadaş, onların eğitim sistemi eleştirileri ve komedinin doruklara çıktığı yapıt. Komedi dalının en iyi filmleri arasında gösterilmesine şaşılmamalı. Gülmeyi sevenlere, espri anlayışı olanların hayran kalacağına eminiz.

2- The Dictator

The Dictator
The Dictator

Adı pek bilinmeyen, aşırı diktatörlük ile yönetilen, hayran kalacağınız bir diktatör lidere sahip ülke. Kendi fikirlerini her şeyin üstünde tutan bu lider ABD’ye ziyarete gider ve pusuya düşürülür. Kendisine çok benzer biri yerini almıştır ve işler karışmaya başlar. Kesin kurallara ve kahkahalara hazır olun.

3- Çılgın Hırsız ( Seri )

Çılgın Hırsız
Çılgın Hırsız

Dünya’nın en kötü hırsızı olmayı kafaya koymuş bir adam, onun küçük sarı yardımcıları ve planları ile gülmeye bir an bile olsun ara veremeyeceğiniz bir yapım. Diyaloglar ile sizleri kahkahaya boğacak, diğer filmleri izlemek için can atacağınız animasyon filmi.

4- Tabana Kuvvet

 

Tabana Kuvvet
Tabana Kuvvet

Zenginin malının züğürdün çenesini yoracağı bir komedi eseri. Milyarder bir grup artık eğlenecek, zevk alacak şey bulamamaktan yakınmışlardır. Kumarhane sahibinin ise ilginç bir fikri vardır. 6 yabancıyı iki şehir arasında ilginç şekilde yarıştıracak, kazanana büyük ödül verecektir. Zenginlerin eğlencesine kurban olan bu 6 yabancı oldukça talihsiz ve şansız şeyler yaşayacaktır.

5- G.O.R.A / A.R.O.G

GORA
GORA

Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği ve oyuncu olduğu iki müthiş film. Filmleri daha iyi anlamak için ardı ardına izlemek daha iyi olacak. GORA denilen gezegene kaçırılan kilimci Arif’in kendi gezenine kaçmak için verdiği mücadeleden, ilkel çağlara gönderilen talihsiz adamın hikayesi. Eski çağlardan günümüze ulaşma çabaları. İzlerken gülmekten bayılmamanızı öneririz. Esprilerin havada uçuştuğu inanılmaz ikilemeyi kaçırmayın deriz.