PAYLAŞ
Arkadaştan Öte

Ben pek aşk konulu filmleri izlemeyi pek sevmem, fakat filmin başrollerinde Justin Timberlake ve Mila Kunis’i görünce bir merak uyandırmadı değil.

Filmi utana sıkıla açtım ve bittiğinde neden izledim diye kendime kızdım. Fakat bu lafım yanlış anlaşılmasın kötü olduğundan değil, izlediğim en iyi filmlerden bir tanesi olduğu için ve yanımda kız arkadaşım olmadan seyrettiğim için.

Film genellikle Justin ve Mila etrafında dönüyor, konu sapmalarına rastlamanız pek mümkün değil. Bu arada hatırlatmadan geçemeyeceğim filmde erotik sahne oldukça fazla. Fakat aile dışında herhangi biriyle izlediğinizde bu sahneler sizi rahatsız etmeyecektir. Her şey o kadar güzel işlenmiş ki filmin hiçbir yanı abes gelmiyor. Filmde içinizdeki gençlik ateşinizi yakmaya yetecek potansiyel var, ve duyularınız biraz daha hassaslaşıyor. Ben yaklaşık 1 – 2 gün etkisinde kaldım. Karakterlerimiz sevgili olmadan da, her şeyin yapılabileceğini göstermek istiyor. Aşkın yaşanabilmesi için sevgili olmanın gereksiz olduğunu düşünen 2 ayrı insan. Peki gerçekten de öyle mi?