PAYLAŞ
Avcı Kış Savaşı

Avcı: Kış Savaşı(The Huntsman: Winter’s War) başrolünde Kristen Stewart’ın yer aldığı Pamuk Prenses ve Avcı’nın devamı niteliğini taşıyor. Filmde avcı rolüyle Chris Hemsworth ve kötü kraliçe rolüyle yine Charlize Theron karşımıza çıkıyor. Bu filmde ilk defa karşımıza çıkacak olan Buz Kraliçesi’ni Emily Blunt,bir diğer avcıyı ise Jessica Chastain canlandırıyor.

Kardeşi Ravenna(Charlize Theron)’yı diriltmek için büyülü aynanın peşine düşen Buz Kraliçesi Freya(Emily Blunt) son büyücünün de yardımıyla aynayı bulur ve kardeşini tekrar hayata döndürür. Artık güçlerini birleştiren iki kötü Kraliçe’ye karşı koyabilecek tek güç sürgün hayatı süren avcılar Eric(Chris Hemsworth) ve Sara(Jessica Chastain)’dan başkası değildir. Eric ve Sara, Freya’nın eğittiği ancak onun emrine itaatsizlik ederek düşmanlığını kazanan iki birer avcıdır. Bu iki Kötü Kraliçe’ye karşı güçlerini birleştirecek aralarında amansız bir mücadele başlayacaktır.

Yönetmenliğini Cedric Nicalos-Troyan’ın üstlendiği filmin senaryo ekibinde ise Craig Mazin, Evan Daugherty ve Evan Spiliotopoulos yer alıyor.