PAYLAŞ
Ayı Teddy

Çocukluğumuz, hepimizin sıra dışı güzel hayalleri ile geçmiştir. Yeni gördüğümüz arabanın, hatta binaların bile uçtuğunu konuştuğunu hayal etmişizdir. Filmin başrollerinde John Benne çocukluğundaki hayalinin gerçekleşmesi ile başlayan film, nefes kesen olayları ile sürükleneceksiniz.

John Benne arkadaşı olmayan yalnız bir çocuk, masum dileği olan ayı oyuncağının ona arkadaş olmasını, konuşabilmesini dileyerek uyuyor. Uyandığında dileğinin gerçekleştiğini gören John Benne tarifsiz mutluluğunu ailesi ile paylaşıyor. Gözlerine inanamayan ailesi başta korksa da içten dilediği hayalinin gerçek oluşuna duygulanıyorlar.

Yağmurlu havalarda yıldırımdan korkan John Benne artık yatağının altına saklanmıyor, tek arkadaşı Ayı Teddy ile yıldırım şarkısını söyleyerek gök gürültüsünün dinmesini bekliyorlar. Korkularını, mutluluğunu kısaca her şeyini paylaştığı Ayı Teddy ile tüm çocukluğunu geçiriyor.

Artık yetişkin olan John Benne dans ederken güzel bir bayan ile tanışıyor ve hayatının kadınını buluyor. Ama bir pürüz var. Dostluklarının çok yakın olmasından rahatsız olan sevgilisi sürekli Ayı Teddy den şikayetçi. Büyüyememiş olduğunu düşündüğü John Benne ile kavgalar başlıyor. Bir diğer tarafta ise Ayı Teddy, artık işe girmesi gerektiğini düşünerek bir markette iş buluyor. Kasiyer bir kız ile tanışan Teddy,  komik ilişkileri ile gülme krizlerine gireceğiniz bir ilişkiye daha tanık ediyor.

Bir anda delirmiş bir adam hayatlarına giriyor. Çocuğuna hediye etmek istediği Teddy,  John Benne başına bela oluyor. John Benne ayrılma eşiğinde olduğu sevgilisi ile sorunlar yaşadığı sırada Teddy o adam tarafından kaçırılıyor. John Benne sevgilisi ile Teddy‘i bulmaya çalışırken aralarında ki buzlar eriyor. Teddy’i adamdan kurtarıyorlar fakat bacağı kolu kopmuş birşekilde! Öldüğünü sandıkları Teddy’nin tekrar hayata dönmesi için John Benne’nin kız arkadaşı içten bir dilek diliyor. Tıpkı John Benne’nin çocukluğunda yaptığı gibi. Uyandıklarında Ayı Teddy’nin yaşadığını görünce artık tüm sorunlar ortadan kalkıyor. Teddy’nin esrar, alkol ve kızlara olan düşkünlüğü hariç tabi ki. Gülerken maceranın da içerisinde olacağınız Ayı Teddy‘i sizde çok seveceksiniz.