PAYLAŞ
babamın penguenleri

■ Babamın Penguenleri Konu

Tom Popper çocukluk yılarında babasına özlem ile büyümüştür. Babası sürekli olarak uzun seyahatlara gittiği için özlemle büyümüştür. Babası ile bağlantısı sürekli olarak telsiz yardımı ile olmaktaydı. Ve babası en son Antartika’dan haber iletmiştir.

Eşinden ayrı olan ve 2 çocuğu olan Tom Popper, bir otel odasında tek başına yaşamaktadır. Hayatını patronları için verilen hedefleri satın alıp, yerine inşaat yapmalarını sağlayarak geçindirmektedir. Ancak işine duyduğu saygı ve sevgi, ailesi ile olan bağlarını zedelemiş durumdadır.

Görevi gereği eski bir lokantayı alma işiyle uğraşan Popper, bir sabah babasının yolladığı bir hediye ile karşılaşır. Büyük bir kutu içinden şaşırtıcı bir şekilde bir adet penguen çıkmıştır. Duruma çok şaşıran hemen irtibat numarasından arayarak, geri yollamak için bir kutu yollamalarını ister. İşe gitmek zorunda olduğundani pengueni banyoya koyup gider. Ertesi gün 5 penguen daha gelir ve işler çığırından çıkar. Çünkü oğlu, doğum günü için aldığını düşünür ve çocukları ile arasını düzeltmek isteyen Popper durumu izah edemez. Ve olaylar gelişmeye başlar.
[reklam]

■ Babamın Penguenleri Yorum

Jim Carrey, filmin ana karakteri olarak çok iyi bir oyunculuk çıkarmış. Filmden içerik olarak çok şey beklememek gerekse de, ailecek izlenecek güzel bir film olduğu söylenebilir.Film izlerkenki amacınız rahatlamak ise doğru bir seçim olacaktır. Ailecek izlenecek, sıcak ve rahatlatıcı bir film olan Babamın Penguenleri güzel bir alternatif olacaktır.

 • hayko

  jim carrey gerçekten de komedi de üstad. Filmi izlenesi bence de..

 • Ali

  Ben galiba ilk filmini izlediydim bi de ikisi var bu penguenlerin ilki güzeldi ama ikiyi bilmiyorum

 • bilal

  ben bu filmi izleyememiştim. paylaşmanız çok iyi oldu. en yakın zamanda izleyeceğim.

 • sedef

  Çok güzel v eğlenceli bir film. Çocuk filmi gibi görünsede ama her kesime hitap ediyor.

 • İki Kafadar

  gülmekten yıkılmıştım;
  canınız sıkkınsa bu filmi izlemelisiniz…

 • Dinçer

  Oldukça eğelenceli bir film aslında ailenizle beraber özellikle küçük yaşta çocuklarla oldukça güzel dakikalar geçirebilirsiniz.

 • Meclis-i Âlâ

  Jim Carrey varsa filmin konusuna bakmam direk alırım biletini. Komedi tanrısı diyorum ona.