PAYLAŞ
Batman v Superman: Dawn of Justice

Süper kahramanlarını bir arada kullanma konusunda kuşkusuz DC Comics, Marvel kadar meraklı değil. Ancak Marvel‘in Yenilmezler ile yarattığı etki o kadar büyüktü ki 1 Mayıs tarihinde Avengers: Age of Ultron filmi vizyona giriyor. Ancak artık DC Comics de bu pazardan pay alma peşinde. Ve büyük kozunu baştan oynayarak karşımıza Batman v Superman: Dawn of Justice filmi ile çıkacak. Aslında 20 Nisan’da yayınlanması beklenen ilk fragman dün sızdırılınca bugün resmi olarak yayınlanmak zorunda kalındı.

Fragmanı izlediğimizde halk Süperman’e taparcasına hayran kalıyor. Hatta olay çığırından çıkıyor gibi. Sahnenin birinde Superman heykeline Yanlış Tanrı yazısı yazılmış olduğu görülüyor.

Batman V Superman
Batman V Superman

Ancak Batman bu durumdan çok hoşlanmışa benzemiyor. Büyük ihtimalle Superman için yaptırdığı özel zırh ile karşı karşıya geliyorlar. Ancak aralarında ne oldu da iki sevilen karakter karşı karşıya geldi. Şimdilik belli değil. Bu arada bu filmle beraber yeni Batman‘i de görmüş olacağız.

Batman-V-Superman filmi
Batman-V-Superman filmi

Bu son sahnede Batman Superman‘e ;

Kanın akıyor mu? Akacak !

sözlerini iletiyor. Bakalım şimdiden heyecan yaratan film bekleneni karşılayacak mı? Sizde fragmanı izleyerek heyecanı yaşayabilirsiniz.
[reklam]

  • Ali

    Bir batman fanı olarak oldukça beğendim fragmanı açıkcası 3-4 kez izledim sayılır.