PAYLAŞ

Electronic Arts‘ın oldukça özen gösterdiği Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield 1‘in resmi çıkışını ve incelemesini sizlerle yapmıştık. Geçtiğimiz günlerde yapılmasına başlanan ve 21 Ekim 2016 tarihinde aramıza katılması beklenen Battlefield 1‘in oynanış videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

Sizler için videonun incelemesini yazısal olarak yapalım. Öncelikle ekrandan başlarsak küçük harita ve diğer objeler ideal boyutta ve ideal yerlerinde. Bunun üzerinde çok durmadan oynanışa geçelim. Silahların ses kalitesi oldukça başarılı. Mermi değiştime animayonu çok başarılı, haritadaki objelerin düşman cephesindeki askerlerin yerleri oldukça güzel hazırlanmış. Düşman askerlerin yapay zekası diğer oyunlardan oranla oldukça başarılı. Haritadaki doku kaliteleri, yağmur efektleri ve diğer animasyonlar oldukça başarılı. Videodan izlediğimiz gibi oyunun pek eleştirilecek bir yanı bulunmuyor. İleride gelen oynanış videolarını sizlere sıcağı sıcağına sunacağız.

Battlefield 1 Temsili
Battlefield 1 Temsili

Sonuç Olarak:

Electronic Arts şirketi, bu hamlesiyle rakiplerini geride bırakabilir. Oyun, yüksek bütçeli sistemler istesede Türk oyuncularda dahil bir çok oyuncunun gönlünü fethedecektir. Bu sayede Electronic Arts, bu oyunda rekor bir satış elde edelebilir.