PAYLAŞ
baymak servis

Baymak kombi sorunlarınızın çözümlenmesinde sizlere yardımcı olabilmek adına huzurlarınızda yer alan Baymak Servisi en iyi performansı sağlayarak alanında ilerleme kat etmektedir. Farklı uygulamaları sebebi ile yıllardır ismini başarılı bir şekilde anımsatmış olan baymakservisi.net sitesi ile de sunduğu bilgilerle sizleri memnun etmektedir. Her bir uygulamasındaki hedefi de siz değerli tüketicilerine hem yardımcı olmak hem de beklenilenden en iyisini sunarak gereken yardımları dile getirmektir. Baymak markalı kombilerinizin modeli, bulunduğunuz yer ya da cihazdaki sorun ne olursa olsun tercihiniz Baymak Servis yönünde olsun. Baymak servisi her bir çalışmasında sizleri düşünerek hareket etmekte ve çalışmalarına da bu şekilde yön vermektedir. Teknik açıdan cihazınızda oluşan sorunun sebebi ne olursa olsun her zaman memnuniyetinizi sağlayacağız, her zaman sizleri düşünerek çalışacağız ve her zaman da yüzünüzü gülümseterek hizmetlerimizi sonlandıracağız. Dilerseniz şimdi de sizlere sunduğumuz onlarca kampanya arasında bir tanesi hakkında bilgiler sunalım…

baymak servisi
Baymak Servisi

Tesisat Yıkama Yaptırana Kombi Bakımı Baymak Servisi’nden Ücretsiz!!!

Biliyoruz ki kış aylarında iyi ısınmanın temel sebebi kombi bakımı ve peteklerin bakımıdır. Kombiye her yıl yapılması gereken bakımın yanı sıra petekler de üç yılda bir kez bakım görmelidir. Ancak bu şekilde iyi verim elde edilebilir. Bunun bilincinde olan firmamız da her bir uygulamayı kullanıcıların yaptıramadığını düşünerek bir kampanya oluşturmuştur. Bu kampanya da her iki uygulamayı bir arada fiyat bakımından yaptıramayan kullanıcılarımız içindir. Eğer firmamızı arayarak ben peteklerimi temizletmek istiyorum diyorsanız sizlere aslında 100 tl ye yaptığımı Baymak kombi bakımını hediye ediyoruz. Yani bu uygulama sayesinde hem petekleriniz temizlenerek iyi şekilde ısıtmış oluyor hem de kombinizin bakımı sayesinde ömrü uzamış yine iyi verim sağlamış olur.

Sizlere sunduğumuz bu kampanyamızdan dilediniz zaman dilediğiniz her yerden arayarak yararlanabilirsiniz. Bizler için bulunduğunuz yerin bir önemi olmamaktadır. Çünkü hizmetlerimiz sadece sizlere özel olarak faaliyet sağlamaktadır. Bu amaçla da diyebiliriz ki kampanyamızdan yararlanmak ya da daha farklı konularda bilgi ve yardım almak amacı ile www.baymakservisi.net  veya 444 18 37 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.