PAYLAŞ
Bluestacks

Bilgisayarınızın içerisine ücretsiz bir şekilde android bir tablet yerleştirmeye ne dersiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyim çünkü eminim sizde benim gibi bir android kullanıcısysanız birçok uygulamayı küçük telefon ekranındansa bilgisayar üzerinden kullanmak isterdiniz. Bluestacks programı ile bilgisayarınız içerisinde sanal bir tablet oluşturup bütün uygulamalarınızı oyunlarınızı oynayabileceğinizi bilmenizi isterim hem de tamamen ücretsiz bir şekilde.  Tabi kullanabilmeniz için önce programı bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmekte. Bluestacks indirmek için bir program indir sitesinden arama yapmanız yeterlidir. Birçok program sitesinde ve programın ana sitesinde indirme linkleri mevcuttur.

Bluestacks Google’ın işletim sistemi android için hazırlanmış ve android oyunları ve diğer uygulamaları kişisel bilgisayarınız üzerinden kullanmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir programdır. Programın ara yüzü tıpkı bir android tableti andırmaktadır. Kullanımı da yine bir android tabletin kullanımı ile aynıdır. Programı kurduktan sonra sizden Google hesabınızla giriş yapmanızı isteyecektir. Giriş yaptıktan sonra uygulamalarım kısmına gelerek daha önceden cihazınıza indirdiğiniz android uygulamaları göreceksiniz isterseniz program üzerinden yeni indirmeler de yapabilirsiniz. Program ve android cihazınız eşzamanlı çalışacağından hiçbir veri kaybı söz konusu olmaz. Daha sonra kullanmak istediğiniz oyun yada diğer uygulamalar mause yardımıyla tıklayarak açıp kullanabilirsiniz.

Bluestacks hangi sistemlerde çalışır?

Bu programı Macos ya da Windows işletim sistemi yüklü bilgisayarlar da kullanabilirsiniz. Programı indirme aşamasında hangi işletim sistemini kullanıyorsanız ona göre indirme işlemini yapmanız yeterli.