PAYLAŞ
Brothers in Arms 3

Bugünden itibaren belirli aralıklarla çeşitli oyun incelemeleri ile karşınızda olacağız. Bu serinin ilk oyunu Android platformunda oynadığımız Brothers in Arms 3 oluyor. Sony Xperia Z2 üzerinden oynadığımız oyunu PS4 kontrolcüsünü kullanarak oynadık. Bu da nasıl oluyor diyorsanız, Sony Cep Telefonlarına DS4 Bağlama adlı yazımıza bakabilirsiniz.

Brothers in Arms 3 Konusu

Brothers in Arms 3, 2. Dünya savaşını konu alan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. 2. Dünya savaşında nazilere karşı savaşıyoruz. Adından da anlaşılabileceği gibi, oyun içinde kardeşlerimizle yani arkadaşlarımızla birlikte savaşıyoruz. Ekip olarak rakiplere karşı koymaya çalışıyoruz.

Brothers in Arms 3 Oynanışı

Oynanış olarak TPS bakış açısını kullanan oyun, çevre görüşü olarak gerçekten rahat bir oynanış sunuyor. Dediğim gibi oyunu DS4 bağlantısı ile oynadım. Entegrasyonu güzel olmuş. Ancak sorun şu ki, DS4 koluna özel tuş göstergeleri yapılmamış ve XBOX koluna göre entegre edilmiş. Ancak yine de kısa sürede alışıyoruz. Analogların kullanımı ise gayet kolay. Hemen alışıyorsunuz.

Brothers in Arms 3 Genel Yapı

Oyun içinde enerji sistemi ayarlanmış. Oynadıkça enerji azalıyor. Zamanla tekrar enerji kazanıp oynama hakkına kavuşuyorsunuz.

Oyun genel hatları ile oynanabilir ve güzel android oyunlar arasına kesilikle girer. Hele ki ücretsiz olması dolayısıyla kesinlikle denemelisiniz. Özellikle Türkçe alt yazısı sayesinde oyuna iyice hakim olabiliyoruz. Bu da hoşunuza gidecektir.

Son olarak oyunu görmeniz için kendi oynayışımıza ait bir oynanış videosu ekliyorum. Bu videoda anlatım yapmadık. Sesi daha iyi kayıt edebilecek yapıya erişince video incelemelerimiz de gelecek.


  • bilal

    çok güzel bir oyun. herkese şiddetle tavsiye ediyorum. s4ten oynamak ayrı bir güzel