PAYLAŞ
Bu yazımızda sizler için, doğa sporlarıyla uğraşanlara özel 5 yılbaşı hediye tavsiyesi yaptık.
Bu yazımızda sizler için, doğa sporlarıyla uğraşanlara özel 5 yılbaşı hediye tavsiyesi yaptık.

Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte bir çoğumuzun hediye arayışına girdiğimiz bu günlerde; adeta en güzel ve özel hediyeyi alabilmek için yarış içerisine girdik. Yaptığımız araştırmalar ışığında kimimiz anlamlı, kimimiz kullanışlı hediyeler almak isteriz. Hediye alacağımız kişinin hobileri ve kişisel özellikleri bizim yol haritamızı çizerek doğru kararlar alabilmemize yardımcı olacaktır.

Bu yazımızda çay- kahve tiryakisi sevdiklerimize alabileceğimiz 5 hediye tavsiyemizden bahsedeceğiz.

1 – Bardak Isıtıcısı Hediye Tavsiyesi

Bir çok tiryaki aslında çay veya kahvesini sıcak içmek ister. Özellikle masa başında çalışan tiryakileri düşünerek tasarlanmış olan  bu ürün ile sıcak içeceğin soğuma probleminin bir nebze de olsa önüne geçmiş oluruz. USB ya da şebeke gerilimi üzerinden çalışma seçenekleri bulunan bu ürünün; kullanım alanına göre sizin için uygun olanını belirleyebilirsiniz. Siz de sevdiklerinizin bu zevklerinin tadına varmalarını istiyorsanız  hediye tavsiyemizi göz önünde bulundurabilirsiniz.

Bardak Isıtıcısı Hediye Tavsiyesi
Bardak Isıtıcısı Hediye Tavsiyesi

2- Dem Göstergeli Bardak Hediye Tavsiyesi

Çay tiryakileri düşünülerek tasarlanmış olan bu bardak, ince belli bardak seven tiryakiler için dem problemini ortadan kaldırır özelliktedir. Çayın deminin ayarını bir türlü ayarlayamadığınızı düşünen bir sevdiğiniz varsa bu hediye tam size göre.

Dem Göstergeli Çay Bardağı Hediye Tavsiyesi
Dem Göstergeli Çay Bardağı Hediye Tavsiyesi

3- Kahve Değirmeni Hediye Tavsiyesi

Geleneksek kahvelerimiz dışında yabancı kahvelere de merakı olan dostlarımızın bir çoğu taze öğütülmüş kahve içmek isterler. Genellikle kahve aldıkları yerden kahvelerini öğüttürürler veya daha önce öğütülmüş kahve almak zorunda kalırlar. Gerek Türk Kahvesi, gerekse filtre kahve seven dostlarımıza alabileceğimiz bu hediyemiz ile kahve seven dostlarımıza taze öğütülmüş kahve içme zevkini her daim sunmuş oluruz.

Kahve Öğütücü Hediye Tavsiyesi
Kahve Öğütücü Hediye Tavsiyesi

4- Süt Köpürtücü Hediye Tavsiyesi

Kafelere gittiğimizde farklı şekillerde önümüze gelen kahveler hemen hemen hepimizin hoşuna gitmiştir. Bu özel görünümleri kahve sever arkadaşınızın evde sevdiklerine sunabilmeniz için veya kendisini sımartmasını sağlamak için biçilmiş bir kaftan. Sizde kahvenin sütünü köpürtün , özel şekillerle sevdiğinizi şımartın.
[reklam]

Süt Köpürtücü Hediye Tavsiyesi
Süt Köpürtücü Hediye Tavsiyesi

5-Filtre Kahve Makinesi Hediye Tavsiyesi

Şimdiye kadar vermiş olduğumuz hediye tavsiyeleri daha önceden tiryakiliği giriş yapmış olan kişilere alınabilecek türdendi. Bu tavsiyemiz ile filtre kahve tiryakiliğini evde sürdürmek isteyenlere alınabilecek  temel bir hediyedir. Çeşitli markaların filtre kahve makinesi seçenekleri arasından sizin için en uygununu seçebilirsiniz. Bu konuda ekstra almak istediğiniz tavsiyeleri yorum bölümümüzden sorabilirsiniz.

Filtre Kahve Makinesi Hediye Tavsiyesi
Filtre Kahve Makinesi Hediye Tavsiyesi
 • Oktay Kurt

  Her dakika kahve içen arkadaşıma bardak ısıtıcısı almayı düşünüyorum.Umarım beğenir ayrıcı iyi bir hediye listesi olmuş.Fikir verdiğiniz için teşekkür ediyorum.

 • http://www.tavsiyelazim.com/ Ayhan Korkmaz

  Görünüşe göre bende kahve-Çay tiryakisi çıktım. 2 numara çok enteresan gerçekten 🙂

 • http://www.romanhavasiizle.net MyTh2012

  Bir çay tiryakisi olarak tavsiyeleriniz beni memnun etti umarım bigün biride bana alır, çok güzel paylaşımlarınız var emeğinize sağlık.

 • serkan kara

  Dem göstergeli bardak olayı iyiymiş ya 🙂 Bulursam alıcam

 • Ygs Lys

  Tam bir kahve tiryakisiyim ve kesinlikle hediyeler harika seçim olacaktır.
  Nereden bulabiliriz acaba bu ürünleri, belki de kendime hediye almalıyım.

 • Sezai Acıma

  Tam benlik hediyeler. Çay can’dır. Çay heyecandır 🙂

 • Memoli

  Dem göstergeliyi görünce şok oldum böyle şeyler var mıydı ya

 • disqusbll

  Dem göstergeli çay bardağı çok da iyi olmasa da genel olarak güzel

 • kamber

  ikinci hediye bir harika

 • Ahmet Kürşat Canbolat

  Süt Köpürtücü bana göre 🙂