PAYLAŞ
Mobil Oyunlar

Günümüzün hastalığı kesinlikle yoğunluk olmalı. Hepimiz iş hayatı, okul hayat ve ev hayatı derken kendi hayatımızdan kopuyoruz. İş temposu o kadar yoğun bir hal alabiliyor ki ufacık bir eğlence bizlere yeterli gelebiliyor. İşte bu yazıda sizlere cep telefonunuzda sıkılmanızı engelleyecek oyunlar hakkında tavsiyelerde bulunmak istiyorum. Oyunların tamamı kısa sürelerde oynayabileceğiniz, belki serviste geçen boş vaktinizi değerlendirebileceğiniz oyunlar olacak. İsterseniz fazla vakit kaybetmeden listemize geçeyim.

1 – Fun Run 2

Fun Run 2
Fun Run 2

Her daim telefonunuzda olması gereken oyunların başında geliyor. En güzel yanı da 5 dakika da oynasanız, saatlerce de oynasanız aynı zevki alabiliyor olmanızdır.

2 – Subway Surfers

Subway Surfers
Subway Surfers

Anlık eğlence denildiği zaman benim aklıma gelen oyunlardan biri de kesinlikle Subway Surfers olarak bilinir. Bir tren istasyonunda grafiti yapan çocuk olarak istasyon çalışanlarından kaçmak çok eğlenceli oluyor.

3 – Minecraft

Minecraft Yasaklanıyor

Minecraft aslında mobil tabanlı bir oyun değil bildiğiniz gibi. Ancak sonunda dayanamayarak mobil platformlara da giriş sağlamış bulunuyor. Telefonunuza Minecraft apk yükleyerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Ancak Minecraft listedeki diğer oyunlar gibi aç kapa ile oynanabilecek bir oyun değil. Bu oyun oynamadan önce Minecraft ipuçları hakkında araştırma yapmanızda fayda var.

4 – Traffic Rider

Traffic Rider
Traffic Rider

Bir Türk yapımcının oyunu olan Traffic Rider ile anlık olarak şehir trafiği arasında motorunuzla fink atabilirsiniz. Grafikleri sizleri çok etkileyecek ve eğlencesi sizi yeterince memnun edecektir.

5 – Loop Drive 2

Loop Drive 2
Loop Drive 2

Mobil oyunlarda aradığım özellik oyama kolaylığı ve anlık zevk vermesidir. Ve bu konuda Loop Drive 2 kesinlikle üst düzeyde bir oyun. Sizler de beğeneceksinizdir muhtemelen.