PAYLAŞ
Circkle Spike Run

Android dünyasının sunduğu açık kaynak ve ücretsiz geliştirme ortamı kesinlik Türk oyun geliştiriciler için bulunmaz bir fırsat halini alıyor. Özellikle Unity 3D gibi oyun motorlarının da ücretsiz olarak kullandırılıyor olması çoğu geliştiriciyi oyun üretmeye itiyor. Bu yazımızda da bir Türk geliştirici tarafından yapılan bir oyun olan Circle Spike Run oyununu inceleyeceğiz.

Circle Spike Run Oynanış

Aslına bakarsanız oynanış olabildiğince basit tutularak çok akılcıl bir yol izlenmiş durumda. Ekrana dokunma hareketi ile oyun içi yönlendirmeleri gerçekleştiriyorsunuz. Bir çember etrafında gezinen topu rastgele çıkan engellerden dokunuşlarla içeri dışarı hareket ederek kaçıyoruz. Oyunun temel mantığı ve belkide sinir bozan, bağımlılım yaratan tarafı da bu. Başlarda birazcık aa esintisi alınsa da oynanışta farklılaşmaya gidilmiş durumda.

Circle Spike Run Sesler

Oyunun sesleri de yeterli gibi geldi bana. Oynarken durduğumda kaliteli bir ses tınısı duyuluyor. Oyun daha yeni olduğunu da unutmadan bu noktayı da kabul ediyoruz.

Circle Spike Run Genel Yorum

Android platformunda ücretsiz bir oyun olduğu için mutlaka indirip denemenizi tavsiye ederiz. Oyun hırs yaptırıyor ve sürekli oynamaya sevk ediyor. Puanlama sistemi ile rekabet de sağlanmaya çalışılmış durumda. Eğer ben telefonu kırarım demezseniz indirim denemelisiniz. Zaten oyun inceleme videomuza göre karar verirsiniz.
[reklam]

The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google