PAYLAŞ
Türkiye Demirdküm Servisi

Hizmet sektöründe yıllarında müşteri memnuniyetini esas alan ve sağlamış olduğu kaliteden yola çıkarak sizleri başlatmış olduğumuz birtakım kampanyalarımızdan haberdar etmek amacıyla bu sayfamızı oluşturmuş bulunmaktayız. Geçmişten günümüze kadar olan servis hizmetimiz esnasında her zaman kullanıcılara garantili işlemler yapmış ve hiçbir koşulda kullanıcılarımızı mağdur etmemiş bulunmaktayız. Teknik olarak yaşamış olduğunuz sorunlar ne olursa olsun özel Demirdöküm Servisi olarak bizleri arayarak aklınıza gelebilecek her türlü sorunun teknik bakımdan desteğini alabilirsiniz. Tek amacımızı Demirdöküm Servis olarak kullanıcıları memnun edebilmek ve her zaman yaşadıkları sorunlara çözüm üretebilmektir. Demirdöküm Klima ya da Demirdöküm Kombi gibi cihazlarınızda oluşan her türlü arızanın bakım ve onarımını eksiksiz şekilde tamamlayan firmamız yaptığı her işlem içinde 1 yıllık hizmet garantisi sunmaktadır. Bu nedenle çekinmeden bizleri arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Bu gibi durumları esas alan firmamız her koşulda sorun yamanız durumunda sizlere olağanüstü servis imkanı sunmaktadır.

Demirdöküm Servisi yıllardır bizlere olan güvenininiz sonucunda firma olarak başlatmış olduğumuz kampanyalarımız bugünde sizleri bir hayli memnun edecek. Demirdöküm Kombi Bakımı uzun süredir bakım yaptırmayan kullanıcılarımızı sevindirecek bir haberimiz var. Kombi bakımını yaptırma artık hiçte zor değil. Toplu bakım kampanyamız sayesinde sizlerde isterseniz dairenizde bulunan ailelerinizle ya da komşularınızla anlaşıp toplu bakım kampanyamızdan yararlanabileceksiniz. Toplu bakım kampanyası ile artık kombi bakım fiyatı yarı yarıya düşmektedir. Öncelikle 3 ve 10 kombi için %30 10 kombi ve 50 kombi bakımlarında %35 50 kombi üzeri bakımlarına da %40’a varan indirim tutarları söz konusu olacaktır.  Bu kampanyamızın yanı sıra sizlerde artık biliyorsunuz ki tesisat yıkama işlemi 4 yılda bir yaptırılması ön görülen bir işlem olmaktadır. Bu nedenle tesisat yıkama işlemi uzun süredir yaptırmadıysanız ve yaptırmayı düşünüyorsanız bu işlemi yaptırmanız durumunda 100 TL fiyatı olan kombi bakımını da sırf sizler için ücretsiz olarak yapmış olacağız. Yani kullanıcılar tesisat yıkama işlemi yaptırarak ikinci bir işlem için ekstradan bir ücret ödemeyeceklerdir. Bulunduğunuz dairede gaz alarm cihazı kullanmıyorsanız ve olası durumlara karşılık bu cihaza sahip olmak istiyorsanız gaz alarm cihazı kullanmanız durumundan aynı şekilde kombi bakımınızı da ücretsiz olarak yaptırmış olacaksınız. Aynı zamanda 3 sene içerisinde firmamızdan servis talep etmiş kullanıcılar ikinci bir servis talebinde aynı şekilde servis bedeli ödemeyeceklerdir.

Fakat belirtmek isteriz ki bu durum yalnızca bir defalığına mahsus kılınacaktır. Aynı gün içerisinde servis isteyen fakat servis bulamayan kullanıcılarımızı sevindirecek haberimiz ise Vip kampanyamızdan oluşmaktadır. Vip servisimiz sayesinde kullanıcılar iki, servis bedeli ödeyerek 6 saat içerisinde servis hizmeti almaları mümkün olacaktır. Diyeceğimiz o ki bu kampanyalar kaçmaz hemen kampanyalarımızdan yararlanmak için kampanyalar bitmeden arayın ve randevunuzu bir an önce alınız. Demirdöküm Kombi Servisi ve Demirdöküm Klima Sevisi olarak Demirdöküm çağrı merkezi çalışanlarımız sizlerden gelecek telefonları beklemektedir.