PAYLAŞ
Doğa Sporu Bileti Hediye Tavsiyesi
Doğa Sporu Bileti Hediye Tavsiyesi

Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte bir çoğumuzun hediye arayışına girdiğimiz bu günlerde; adeta en güzel ve özel hediyeyi alabilmek için yarış içerisine girdik. Yaptığımız araştırmalar ışığında kimimiz anlamlı, kimimiz kullanışlı hediyeler almak isteriz. Hediye alacağımız kişinin hobileri ve kişisel özellikleri bizim yol haritamızı çizerek doğru kararlar alabilmemize yardımcı olacaktır.

Bu yazımızda doğa sporları sever sevdiklerimize alabileceğimiz 5 hediye tavsiyemizden bahsedeceğiz.

1 -Aksiyon Kamerası Hediye Tavsiyesi

Doğa sporları ile uğraşan bir çok insan maceraya doyamayıp  her etkinlikte adrenalin oranını artırmaya, haz duyusunu bir üst çıtaya yükseltmeye çalışmaktadır. Sosyal medyanın da hayatımızı ele geçirdiği bu günlerde doğa dostu spor severler de bu aksiyonlarını ölümsüzleştirerek yanında olamayan dostlarıyla paylaşma ihtiyacı duyarlar. Bu ihtiyaçlarını giderebilmek amacıyla onlara bir macera kamerası alarak heyecanlarına ortak olabilirsiniz. Aksiyon kameralarında öncü markalar olmasına rağmen bütçenize daha az zarar verebilecek olan replika ürünleri de araştırabilirsiniz ve ya yorum bölümümüz aracılığıyla bizden tavsiye isteyebilirsiniz. Bu hediye tavsiyemize sevinmeyecek bir spor sever düşünemiyorum…

Aksiyon Kamerası Hediye Tavsiyesi
Aksiyon Kamerası Hediye Tavsiyesi

2 -Pusula Hediye Tavsiyesi

Doğa sporlarının ciddi sorunlarından birisi kaybolma problemidir. Sevdiğiniz kişiye alacağınız bu hediye tavsiyemiz ile onu bu dertten kurtarabilirsiniz.  Bu hediyeyi biraz da hayal gücünüz ile taçlandırırsanız hediye alacağınız kişiyi mutlu edememe gibi bir probleminiz olmayacaktır. Kapaklı tasarım bir pusula alabilir kapağına da onun ismini kazıtarak, kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Pusula Hediye Tavsiyesi
Pusula Hediye Tavsiyesi

3 -Dürbün Hediye Tavsiyesi

Belki spor anında çok kullanılmayacak bir ekipman gibi görünse de, aslında bir dağ tırmanışçısı hayal ederek hediyemizin kullanışlılığı hakkında işimizi kolaylaştırabiliriz. Ona tırmanıştan sonra yükseklikten manzarayı seyretme zevkini sunmanız hem sizi mutlu edecektir hem de hediye alan kişinin sizi anmasını sağlayacaktır. Bu hediye tavsiyemiz ile yüksek ve yorucu bir tırmanışın ardından zirveden huzuru seyretmesine yardımcı olabilirsiniz.

Dürbün Hediye Tavsiyesi
Dürbün Hediye Tavsiyesi

4 -Kask Hediye Tavsiyesi

Bir çok spor dalında olduğu gibi doğa sporlarında da güvenliği sağlamak, sevdiklerinizin yüreğine su serpmek ve o sporu tekrar yapabilmek için en temel gerekliliktir. Kask hediye tavsiyemiz ile hem sevdiğinizin güvenliğini bir nebze de olsa sağlamış hem de onun güvende olmasını ne kadar önemsediğinizi belirtmiş olursunuz. Tabi hediyelerimizde sadece satın alma yöntemi kullanmak yerine kendinizden de bir şeyler katmanızı tavsiye ederiz. Peki nasıl mı? Hediye edeceğiniz kişinin karakterini yansıtacak şekilde boyamaya ne dersiniz?

Kask Hediye Tavsiyesi
Kask Hediye Tavsiyesi

5-Çakı Hediye Tavsiyesi

İçerisinde birden fazla el aleti barından bu küçük ekipmanlar, hem yerden tasarruf imkanı sunuyor hem de bir çok işinizi tek bir çatı altında topladığı konseptiyle halletmenize olanak sağlıyor. Doğada neyin ne zaman lazım olacağını bilemezsiniz öyle değil mi? Bu hediye tavsiyemiz ile inanın  hediye edeceğiniz kişiyi çok mutlu edeceksiniz.

çakı
Çakı Hediye Tavsiyesi

 

Bonus Tavsiye-Doğa Sporu Bileti Hediye Tavsiyesi

Doğa sever arkadaşınıza uzun zamandır isteyip de bir türlü gidemediği bir spor etkinliğine bilet almaya ne dersiniz? Belki siz de ona eşlik etmelisiniz. Kendinizi de şımartmanız sizin için de güzel olacaktır.

Doğa Sporu Bileti Hediye Tavsiyesi
Doğa Sporu Bileti Hediye Tavsiyesi

 

 

 

 • Serkan Korkmaz

  Merhaba tavsiye lazım ekibi olarak çok teşekkürler Babama Hediye olarak dürbün. Alıcam çok güze olucak teşekkürler

 • Oktay Kurt

  Aksiyon kamerası yılbaşı için iyi bir hediye tavsiyesi olmuş.Kime verilirse verilsin mutlu olacağına şüphe yok.Özellikle dağcılık ve heyecanlı sporlarla haşır neşir olan tanıdıklarınıza hediye edebilirsiniz.

 • Ygs Lys

  O kadar güzel pusulalar var ki, aslında yalnızca doğa sporları ile ilgilenenlere değil herkese alınabilecek bir hediye. Oldukça da otantik.

 • meltem

  aksiyon kamerası tabiki de. müthiç olurdu doğrusu biri hediye etse

 • myth2012

  Hediyeler harika, çakıda hoşuma gitti 🙂

 • disqusbll

  isviçre çakısı bende var asıl bana eski bir pusula lazım. tabi bu hedeyiyi bana alacaklar da bu siteyi takip ederse iyi olur 🙂