PAYLAŞ
Dolmuş Driver

Bu aralar arka arkaya Türk yapımı oyunları inceledikten sonra belkide bunlar arasında en çok beğenilenlerinden biri olan Dolmuş Driver‘ı tekrar ele almamak olmazdı. Biz de kullandığım telefon olan Sony Xperia Z2 üzerinden oyunu oynayıp sizler için değerlendirmek istedik.

Dolmuş Driver Hikaye

Oyunun temeli aslında adında gizli. Oyun içinde şu anda 5 karakter bulunuyor ve bu karakterler İstanbul’daki belli güzergahlarda iş yapıyor. Oyndıkça kaanılan oyun içi paralarla karakterleri açıp, araçlara modifiye yapıyoruz.

Dolmuş Driver Oynanış

Oynanışta oyun size iki farklı kontrol mekanizması sunuyor. Birincisi ve bence eğlenceli olanı ivme ölçer kullanarak dolmuşu kontrol etmek. Bu seçenekte kontrolün gayet rahat olduğunu da eklemeliyim.

Bir diğeri ise ekrana çıkan sanal butonlar yardımı ile aracı yönlendirmek. Eğer kolunuzu hareket ettirecek alan yoksa bu seçenek iyi olabilir.

Dolmuş Driver Grafik ve Sesler

Oyunun grafikleri çizgi film tadında ve oyun konseptine gayet uygun ve yeterli olarak yapılmış.

Sesler ise oyunun belkide en önde olan kısmı. Gerek oyun içi müzikler gerekse dolmuş içindeki dialoglar harika işlenmiş ve neredeyse her dialogda sizi gülümsetiyor.

Dolmuş Driver Yorum

Oyun şu anda ücretsiz olduğu için mutlaka denemeniz gereken bir oyun olarak sizleri bekliyor. Boş zamanlarınızda telefonu çıkarıp oynarken bulabilirsiniz kendinizi.
[reklam]
Oyun ile ilgili yazacaklarım şimdilik bu kadar. Bir de sizler için oyunu oynayıp değerlendirdim. Aşağıdan videoyu izleyerek kesin kararınızı verebilirsiniz. Sonrasında ise alattaki indirme alanlarından uygun kısımdan indirebilirsiniz. Diğer yandan da bundan sonra daha sık kullanacağımız YouTube Kanalımızı da takip ederseniz seviniriz.


The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google