PAYLAŞ
DW360 Akıllı Saat

Son dönemlerin en popüler konularından biri de kesinlikle giyilebilir teknoloji oldu. Ve bunlar arasından da en çok kulanılan ürün modeli de kuşkusuz akıllı saat. Özellikle teknolojinin ilerlemesi ile birlikte ürün çeşitliliğinin artması, fiyatlarında ucuzlamasına ve farklı fiyat yelpazesinde ürünlerin çıkmasına neden oldu. Bunlardan bir tanesi de DW360 MTK2502 Akıllı Saat.

İsterseniz fazla vakit kaybetmeden görünüşü, özellikleri ve fiyatı ile sizlere hitap etme peşindeki DW360 MTK2502 Akıllı Saat özellikleri konusuna değinelim.

DW360 MTK2502 Akıllı Saat Özellikleri

DW360 Akıllı Saat
DW360 Akıllı Saat

Akıllı saatlerde şahsen benim aradığım ana özellik tasarım. Çünkü sırf alışılmış kalıpların dışına çıkamadıkları için çıkarılan köşeli akıllı saatler bana itici geliyor. DW360 bu konuda iyi bir iş çıkarmış ve yuvarlak tasarımla benim kalbimi kazandı.

Teknik özelliklerine gelecek olursak Bluetooth bağlantısı sayesinde iOS ve Android telefonunuzla bağlantı kurabiliyor. Bu sayede hem bir bildirim merkezi haline gelerek bildirimleri size gösteriyor. Diğer yandan ise müzik dinlerken kontrol elinize geçmiş oluyor. İstediğiniz an şarkı değiştirmek çok kolay. Ayrıca kullanabileceğiniz diğer özellik ise fotoğraf denklanşörü olarak kullanmak. Telefonunuzu sabitleyin ve poz verin. Çünkü DW360 ile çekimi başlatabilirsiniz.

DW360 Müzik Kontrol
DW360 Müzik Kontrol

Tabi akıllı saat kullanım amaçlarından bir tanesi de spor aktivitelerinde durumumuzu kontrol etmektir. DW360 bu amaca yönelik nabız ölçer, adım sayar ve uyku analizörü gibi özellikleri bünyesinde barındırıyor.

 

DW360 Nabız Ölçer
DW360 Nabız Ölçer

Bu özelliklerin yanında ses kaydı imkanı da tanıyan DW360 MTK2502 Akıllı Saat tüm bu özellikleri 220mAh pil ile yapıyor ve firma verilerine göre 4-5 gün pil ömrü sunuyor.

Tüm bu özellikler çerçevesinde eğer saati beğendiyseniz ve almak isterseniz size vereceğimiz Kupon Kodu ile indirimli olarak alabilirsiniz. Normal fiyatı 58.07$ olan ürünü alttaki kod ile 52.99$‘a satın alabilirsiniz.

Kupon Kodu: DW360

 

Satın Almak için tıklayın