PAYLAŞ
facebook

Hayatımızın bir parçası haline gelen Facebook, akıllı telefonların gelişmesi ve yayılması ile birlikte her an yanımızda olan bir hizmet olmaya başladı. Öyleki artık çoğu işimizi Facebook üzerinden yapmaya başladık. Facebook Mesaj hizmeti bazı kişiler için SMS’in yerini aldı. Ancak Facebook kanadından geleceği konuşulan yeni uygulama, taşları yerinden oynatacak gibi.

Facebook Arama
Facebook Arama

Şu anlık sadece Android platformunda denemelerine başlanan Facebook Arama servisi, telefonunuzdaki arama özelliğinin yerine geçmeye çalışan Facebook, uygulama ile bize detaylı raporlama vaad edecek gibi. Gelen bilgilere göre uygulama içinde arayanla ilgili detaylı bilgileri gösterebilecek, belki Facebook veritabanından kişi bilgilerini çeker, aynı zamanda istenmeyen numaraları direk olarak bloklayabilecek. Facebook uygulamayı kabul etsede, biz sürekli bir şeyler deniyoruz. Şu anlık detay yok demekle yetiniyor.
[reklam]

 • aleejhoan

  çok boş rekabet oluşturmaya başladı herkes, birbirinizle yardımlaşın ego tatmin etmeyin

 • Ali

  Facebook’un bunlardan kazancı nolacak acaba? Ücretlimi arayabilecez?

 • Sezai

  Gittikçe cep telefonu operatörlerine ihtiyaç azalıyor 🙂

 • kaan

  facebook uye kaybını bu uygulamalarla bakalım durdurabilecek mi

 • Abdullah

  Facebook bu şekilde ne yapmaya çalışıyor bilmiyorum ama bence bu üye kaybı için çözüm değil. Hatta ve hatta hayatımızda nerdeyse her yerde kendine bir yer edinmeye çalışıyor sinir olmaya bile başladım.

 • Ekrem ÖZDEMİR

  Her tarafta bu haber dönüyor… Bakalım facebook ne derece başarılı olacak bu uygulama ile