PAYLAŞ
iso9001

İnternet sektörünün hızla gelişmekte olduğu günümüzün ekonomiye dayalı piyasalarında farklı reklam yapabilecek çok sayıda yeni araç türedi. ISO 9001 belgesi de alarak kalite ve müşteri iletişimine verdiği değeri yükseltmek isteyen kuruluşların facebook, twitter, linkedin gibi ağların ortaya çıkması ve sosyal medya adı verilen bu kendini doğrudan müşterilere kanalize eden platformların gelişmesi işletmelerin reklam odaklarını buralarda yoğunlaştırmasının da önünü açmış oldu.

Biz adlbelge.com olarak tüm iso 9001 belgesi almak isteyen müşterilerimize mutlaka mobil uygulama dünyasına giriş yapmalarını tavsiye ediyoruz. Bunu iso 9001 yapısı için kullanmak üzere cloud sistemine sahip bir alt yapı ile yaptırabilecekleri gibi ek olarak müşterilere ulaşmak ve farklı bir reklam tanıtım mecrasında yer almak içinde mobil uygulama geliştirebilirler.
Böylece hem direkt olarak müşterilere ulaşma hem de artık hemen herkesin sahip olduğu akıllı telefonlar üzerinden hedef müşterilere aracısız ulaşmak adına yararlı olduğunu görüyoruz.
Önemli olan ve fark edilmesi gereken nokta artık sadece üret ve kapı kapı pazarla döneminin sona erdiğidir. Hatta iso 9001 kalite gereği uygulamada bulunması gereken müşteri memnuniyet anketlerinin geliştirilen mobil uygulama ile de müşterilere sunulması oldukça çarpıcı bir fikir olacaktır.

İşletmelerin kalite yönetim sistemleri dahilinde bulunan pazarlama prosedürleri planlanırken mobil uygulama teknolojisinin de bu gelişim süreci içinde olmasını http://www.adlbelge.com olarak tavsiye ediyoruz.
Böylelikle iş dünyası içerisinde yaşanan amansız rekabeti birkaç kat daha üste taşımak mümkün olacaktır. Üstelik biraz oturup üzerinde düşünüldüğünde kalite ve pazarlama anlamında işletme modeline uygun mobil uygulamanın çok daha çeşitlendirilmesi ve farklı renkler ortaya konulması da mümkündür.
Kalite sadece iso 9001 belgesi alarak kalıcı kılınamaz. Süreklilik ve sürekli gelişim olması gerekmektedir. Bu gelişimin ise teknolojik gelişmeler ile paralel doğrultuda olmasının faydalarını bir düşünün.