PAYLAŞ
Fun Run 2

Sizler için kendi deneyimlediğimiz android oyunlar hakkında bilgiler ve öneriler vermeye çalışacağız. Bu yolda ilk yazımızda Fun Run 2 oyununu inceleyeceğiz.

Dirtybit firması tarafından 50 Milyon indirmeye ulaşan Fun Run oyununun devamı olarak geliştirilen Fun Run 2, Android ve iOS platformunda ücretsiz olarak kullanıma sunuldu. Şu anda da Android platformunda 10 Milyona yakın indirmeye ulaşmış durumda.

Oyun temel olarak çok oyunculu online yarış oyunudur. Çizgi film karakterleri tadındaki karakterler yardımı ile, online olarak gerçek kişilerle 4 kişiye kadar yarışıyoruz. Sağ doğru akan oyunda çeşitli haritalar ve özellikler mevcut. Haritaların özelliklerine göre hamleler yapanlar her zaman bir adım önde geçiyor.

Fun Run 2
Fun Run 2


Oynadıkça eğlenceyi daha da fark ediyorsunuz. Oyun size hergün çeşitli görevler veriyor. Bunları gerçekleştirmeniz durumunda çeşitli hediyeler kazanıyorsunuz. Bu sayede karakterinizi özelleştirip, kendi tarzınızı da yaratabiliyorsunuz.

Belki de oyunun en güzel yanı Android ve iOS kullanıcılarının aynı anda ve aynı yarışta yarışabilmeleri. Öyleki oyun içinde bir arkadaşlık sistemi mevcut. Bu sistem sayesinde kendi arkadaşlarınızı ekleyip yan yana yarışabilirsiniz. Yarışların sonunun kahkahalarla biteceğine de garanti verebiliriz 🙂

Eğer siz de online olarak eğlenceli ve oyna geç tarzında bir oyun arıyorsanız ve daha önce Fun Run 2 oynamadıysanız mutlaka bir şans verin ve hemen indirin.

Android :                     iOS :
Fun Run 2 İndir          Fun Run 2 İndir

  • disqusbll

    mantığı güzel ama tek sorun onlien olduğundan internet paketinin yetmeyecek olması. ayrıyeten şarj sorunları da olabilir

  • Bilal Can

    online oyunlar telefonda çok zevkli oluyor. ben de şimdi android sürümünü indirmeyi düşünüyorum

  • mert

    benim çok sevdiğim bir oyun. arkadaşlarla okulda aralarda hep bunu oynuyoruz çok eğlenceli