PAYLAŞ

General Mobile Discovery Kılıf

Özellikle ülkemizde satışa sunulduğu ilk günden beri büyük bir ilgi toplayan General Mobile Discovery modeli için en büyük eksiklik piyasadaki kılıf çeşitliliğinin oldukça az olmasıydı. Genelde firmalar Samsung ve iPhone marka akıllı cihazlar için kılıf ürettiğinden dolayı orta düzey markalar çok fazla imkan tanıyamıyordu kullanıcılarına.

General Mobile Discovery milyonlarca kişi tarafından kullanıldığından dolayı yavaş yavaş bu model için de telefon kılıfı piyasaya sürülüyor. Şu an için internetten satın alabileceğiniz yüzlerce çeşit model bulunmaktadır. Hangisini tercih edeceğiniz tamamen sizin kararınız olmakla birlikte uygun ödeme şartları ile General Mobile Discovery kılıf satın alabilir, dilediğinizce sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kaynak; General Mobile Discovery Kılıf

Galaxy Note 4 Kılıf

Yakın bir zamanda piyasaya sürülen ve beklenenin üstünde performans gösterdiği için satış patlaması yaşayan Samsung Galaxy Note 4 için yeni kılıf modelleri de her geçen gün yayınlanmaya devam ediyor. Kullanıcılar hem kendi tarzlarını ortaya koyan hem de sorunsu bir şekilde cihazlarını koruyan kılıflar arıyor.

Almış olduğunuz Galaxy Note 4 modeline zarar gelmemesi adına kılıf ve koruyucu ile kendinizi garantiye almaktasınız. Fakat almış olduğunuz Galaxy Note 4 kılıfı yeterince cihazınızı koruyor mu? Özellikle yanları ve arka kapağı kapsayan modelleri tercih etmenizi önermekteyiz. Plastikten daha ağır elementlerin kullanıldığı ürünlerin sahip olduğunuz cihazı olabildiğince koruyabileceğini de altını çizerek söylemeliyiz.

Kaynak; Galaxy Note 4 Kılıf