PAYLAŞ

Geçtiğimiz yıllarda bizlere sunulan GTA 5‘i oynayıp bitirdikten sonra oyuncuların gözü GTA 6‘ya döndü. Rockstar Games tarafından resmi çıkışı henüz onaylanmasada GTA 6, şimdiden oyuncuların ilgi odağı oldu.

GTA 6 Konsept
GTA 6 Konsept

GTA 6 Nerede Geçecek?    

Bilindiği üzere Grand Theft Auto serisinin 12 oyunu Amerika‘nın farklı eyaletlerinden esinilip yapılan haritalar bizlere sunuldu. Düşüncüye göre Rockstar Games, GTA 6‘yı Amerika‘nın dışında bir ülkede bizlere sunacak. Yine bir düşüncüye göre oyunun GTA Vice City, GTA San Andreas ve GTA 4‘ün haritalarının birleştirilerek ortaya büyük bir harita çıkarılıcağı düşünülüyor, birazcık daha detaya inersek Las Venturas, Los Santos, Liberty City, San Fierro gibi eyaletlerin kullanılarak oyuna büyük bir harita olarak yapılacağı söyleniyor, ama bu sadece bir düşünce onun haricinde Rockstar Games yetkililerin Tokyo‘ya gitmesi sonucunda GTA 6‘nın Tokyo‘da geçeceği dedikodusu yayıldı.

GTA 6 Konsept Haritası
GTA 6 Konsept Haritası

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

GTA 4 ile GTA 5‘in çıkış tarihi arasında 5 yıl bulunmakta. Bundan yola çıkılarak düşünülene göre GTA 6, 2017 ila 2018 yılları arasında bizlere sunulacak. Dediğimiz gibi bu sadece düşünülen ne zaman çıkacağına dair netleşmiş bir bilgi bulunmamakta, ayrıca bildiğimiz gibi Rockstar Games GTA 5‘in PC versiyonunu sürekli erteliyip duruyordu. Bundan yola çıkarak GTA 6‘nın çıkış tarihi 2020‘ye kadar dayanabildiği kanaatine varabiliriz.

GTA 6
GTA 6

GTA 6’nın Hikayesi

GTA 6‘nın hikayesi konusunda şuan netleşmiş ve düşünülen hiç bir bilgi bulunmamakta, fakat Tavsiye Lazım ekibi olarak bu konuyu araştırıp sizlere sıcağı sıcağına sunacağız.

  • Arda

    sistem gereksinimleri bellimi ?

    • http://www.tavsiyelazim.com/ Ayhan Korkmaz

      Henüz belli değil maalesef.