PAYLAŞ
Hangover

Her hafta sonu çoğumuz oturup güzel filmler izlemek istiyoruz. Ancak çoğu zaman ne izleyeceğimizi düşünmek, süremizin çoğunu alıyor. Bu yüzden bu gün sizlerin için haftasonu tebessüm etmenizi sağlayacak 3 komedi filmi önereceğiz. Umarım hoşunuza gider.

1 – Hangover Serisi

Hangover
Hangover

Eğer Hangover serisini izlemediyseniz, mutlaka bu hafta sonu izlemeye başlayabilirsiniz. Film tam bir amerikan komedisi türünde. İlk olarak bekarlığı partisine giden 3 kişinin, sabah uyanıp ne olduğunu unutmasıyla başlayan film, daha sonra sizleri komedinin içine çekiyor. Gerçekten eğlenmek istiyorsanız ve izlemediyseniz mutlaka hemen başlamalısınız.

2 – 3 İdiots

3 İdiots
3 İdiots

Hindistanın Hollywood’u olarak anılan Bollywood’un güzel örneklerinden biri olan 3 İdiots, Hindistan’da mühendislik eğitimi alan 3 gencin başından geçen olayları konu almış bir komedi filmi olarak karşımıza çıkıyor. Bir Hint filmi olduğundan dolayı, film içinde Hint müzikleri ve dansları da mevcut. Ancak oralara es geçersek, hikaye anlatımı ve olay örgüsü ile kaliteli bir komedi filmi rahatlıkla denebilir. Filmi izlerken kendinizi kimi zaman gülerken, kimi zaman da düşünürken bulacaksınız. Ancak film sonunda kesinlikle mutlu ayrılacaksınız.
[reklam]

3 – Süper Kumanda

Süper Kumanda
Süper Kumanda

Her zaman, elinizde bir sihirli değnek olsa ne yapacağımız sorulurdu. Ya elimizde bir süper kumanda olsa ? İstediğimiz yere atlayabildiğimiz, hayatı ileri sarabildiğimiz, bazı insanların sesini kısabildiğimiz. İş bu film tam da bu hayali gerçekleştiriyor. Eline geçen Süper Kumandayı kullanan Adam Sandlar’ın başına gelen gelenler gerçekten sizi mutlu edecek cinsten. Eğer izlemediyseniz mutlaka vakit ayırmalısınız.

 • Ayşe

  Şahane filmler eklenmesi gereken bir kaç film daha var çok iyi konu olmus

 • Sezai Acıma

  Hangover serisini izlemiştim. Kesinikle izlemeniz gerek eğer komik bir film izlemek istiyorsanız 😀

 • servet

  hangoveri bende izlemiştim cok iyi bir film tavsiyemdir izlemeyenler için 🙂

 • Berkay

  önce 3 idiots izleyin derim sonra diğer ikisini.komedi türünde güzel film tavsiyesinde bulunmussunuz.teşekkürler.

 • Ali Korkmaz

  Hangover serisi bence hafta sonunuzu oldukça mutlu geçirmenizi sağalar emin olun. Oldukça komik.

  • murat

   Benim de dikkatimi o film çekti sadece. Bakalım ne kadar komik, izleyeceğiz.

 • http://www.onlinedizifilmizle.net @odfi

  Hangover serisini izlemdiyseniz bence bu haftasonu için onlara bir şans verebilirsiniz, eminim gülmekten zevk alan ve film izlemeyi seven birisi iseniz bu film serilerinden gayet memnun kalacak ve komedi filmi olarak çok güleceksiniz.