PAYLAŞ
Half-Life 3

Yaşı belirli bir seviyenin üzerindeki oyun severlerin merakla bekledikleri ve özlemini duydukları oyun şüphesiz Half-Life 3 oluyor. Bunun nedeni 1998 yılında, dönemin en önemli yapımlarından olan ilk Half-Life oyunudur. Valve tarafından çıkarılan oyun, yıllar içinde oyuncular tarafından efsane hale getirildi.

Half-Life
Half-Life


FPS türünün en önemli yapımlarından olan Half-Life, 2004 yılında çıkan Half-Life 2 sonrası sessizliğ bürünmüştü. Ancak son zamanlarda sürekli olarak Half-Life 3 ile ilgili haberler ve dedikodular geliyor. Ancak son gelen sızıntı herkesi çok fazla heyecanlandırdı. Bu heyecanın sebebi, gelen sızıntının Valve tarafından gelmiş olmasıdır.

Valve bildiğimiz giti Steam platformunun da sahibidir. Valve’in geçtiğimiz günlerde Steam üzerine eklediği bir oyunun logosunun Half-Life 3 olması ortalığı karıştırdı. Valve bununla ilgili bir açıklama yapmadan oyunu Steam’den kaldırdı. Ancak ortada oyunun sayfasından alınma ekran görüntüleri bulunuyor.

Half-Life 3
Half-Life 3


Bakalım gerçekten SteamDB Unknown App 323900 kod adlı oyun Half-Life 3 olacak mı? Yoksa sadece diğer söylentiler gibi ortada mı kalacak?

 • disqusbll

  hal-life 3 mü. yanında bir de counter strike paketi gelirse var ya. ama yeni half-life çok iyi olur eğer bir de eski hal-lifelarda oludğu gibi multiplayer mapler olursa tadından yenmez

 • Jang Bo Go

  Half life 1 oynadığımda Orta okuldaydım ve oldukça heycanlanmıştım lisede 2 oyunla ve ek paketlerde devam etti 3 oyun gelirse artık evlenmiş olabilirim 😀 hayatıma yön veriyor resmen 😀

 • Kaan

  Gelsin gelmesine de eskisi kadar keyifli olabilecek mi acaba

 • Fatih

  Önceden CS’den sıkılıp Half-life oynardık çok güzel günlerdi.

 • Rahmi

  Hiçbir oyunun ilk hali ve ilk halindeki verdiği mutluluk diğer sürümlerinin yerini asla tutmuyor.