PAYLAŞ

Akıllı saat yazılarımızdan bir diğerindeyiz.Bu sefer Huawei Honor Zero akıllı saatimizi inceleyeceğiz.İlk olarak saatin bana göre gözüme çarpan kısmı çok sade ve şık olması.Görünüş olarak yuvarlak yapı ve hatlara sahip olan saatimizde en çok dikkat çeken kısımlar IP 68 sertifikasına sahip olması oluyor.

Huawei Honor Zero Özellikleri

ara

İlk olarak bu cihazımızda Bluetooth 4.1 sürümünü kullanıyor bu sayede telefondan aramalara cevap verip aynı anda sms kontrolüde yapmanızı sağlıyor peki bu sürümün bize başka bir avantajı yokmu bana kalır ise en büyük avantajı Bluetooth 4 ve üzeri sürümlerde pil tüketimi daha düşük oluyor buda daha uzun süre kullanım süresi sağlıyor.

Bu saatimizde adım sayar sizin kişisel antrenörünüz gibi davranışlar sergiler biraz bunu açmak gerekir ise sizin oturuş pozisyonunuzdan tutunda uyku sürenize kadar size uyarılarda bulunup neler yapmanız gerektiğini söylüyor.

spor

Eğer önemli bir toplantıda iseniz size bir çağrı geldiğinde bu çağrıyı susturmanızı sağlar fakat bu özelliğin kullanılabilmesi için Android 5.0 sistemi veya daha üst bir yazılım sistemi olması gerekmektedir.

Saatin şık tasarımı yanı sıra kullanılan malzemede anti alerjik yapıya sahip.Zarif sade ve şık bir yapıya sahip.

Şarj süreside gayet güzel görünüyor bu cihaz 1.5 saat şarjda kalınca kendini komple dolduruyor.Bu dolu batarya ile 15 GÜN bekleme süresi sağlayarak şarj olarakta başarılı olduğunu gösteriyor.

Ekranına gelicek olursak ise 128 x 128 px ve 1.06 inch lik bir ekrana sahip cihaz.

Cihazda IP 68 sertifikası bulunduğu için suya ve toza karşı dayanıklı olduğu için kullanım yönünden rahatlık sağlayacaktır.

Cihazın şu anki fiyatı 89.89 Dolar olarak görülüyor. Aşağıdaki kodu kullanarak 74.79 Dolar’a satın alabilirsiniz.

Kupon Kodu : GBZERO

Huawei Honor Zero Satın Al