PAYLAŞ
Huawei TalkBand B2

Huawei MWC2015 etkinliğine tanıttığı akıllı saati Huawei Watch ile hızlı bir başlangıç yaptı. Bu sefer de bir akıllı bileklikle karşı karşıyayız. Şıklığı ve pratik kullanım avantajları ile dikkatleri üzerine çeken Huawei TalkBand B2 adından söz ettirecek gibi.

Huawei bir akıllı bileklik olmasına rağmen TalkBand B2 modelinde çok şık bir tasarıma yer vermiş. Farklı renk seçeneklerini de sunan firma, bu sayede şık olmadıkları için akıllı bileklik kullanmayan kesimin dikkatini çekecek gibi.

Genel özelliklerinden bahsetmek gerekirse, bu alanda pek standartlardan şaşılmadığını görüyoruz. Adımsayar, kalori ölçümü, uyku takibi ve saat özelliğini bünyesinde barındıran ürün, sportif şıklık arayanlar için biçilmiş kaftan olacak gibi.

Diğer yandan ise hepimizi şaşırtacak şekilde, band üzerinden ayrılan parça bluetooth kulaklık olarak da çalışabiliyor. Bazı durumlar can alıcı şekilde işe yarayabilecek bu özellik bakalım müşteri tarafından nasıl tepki alacak.

Bir saat olarak da kullanılabildiğine göre pil ömrü hepimiz için çok önemli hale geliyor. Firmanın verdiği bilgilere göre akıllı bileklik olarak 5 gün, bluetooth kulaklık olarak ise 7 saat pil ömrü sunuyor.
[reklam]
Aynı anda 2 farklı telefonla bağlantı yapabilecek olan TalkBand B2 Android ve iOS desteği ile geliyor.

Ürünün Türkiye fiyatı henüz belli olmasa da yurt dışında 99 Euro fiyat etiketi ile satılacak. Bakalım ülkemizdeki kullanıcılar ürüne beklenen ilgiyi gösterecek mi?