PAYLAŞ
Hücre 211

Hergün bir çok kişi film izliyor. Dolayısıyla da film önerileri arıyorlar. Bugün sizlere Hücre 211 filmi ile ilgili bilgiler vererek, film listenize bir film daha eklemenize vesile olacağız.

■ Hücre 211 Konusu

Hapishanede gardiyan olarak işe başlayacak olan Juan, heyecandan dayanamaz ve bir gün önceden ortamı görmek için hapishaneye gider. Gezinti sırasında çatıdan kafasına düşeb madde nedeniyle yaralanır ve tedavi için, ortamdaki boş olan 211 numaralı hücreye götürülür. Ancak tam bu anda, hapishanede büyük bir isyan çıkar ve isyanın asıl sebebi gardiyanların tavırları ve şiddet uygulamasıdır. Yanındaki gardiyanlar kaçıp giderken Juan, baygın halde 211 numaralı hücrede yatar. Uyandığında ise olayların farkına varır ve hemen kendini mahkum gibi göstermek için tüm işlemleri tamamlar. Ve olaylar başlar.

Bir şekilde mahkumlara ve özellikle Malamadre‘ye kendinin de mahkum olduğuna inandırır ve hayatta kalmak için yalanını sürdürür. Ancak başına gelen olaylar ve gördükleri olayları çığırından çıkarır.

Daha fazla detay artık spoilere gireceğinden detaylara yer vermeden yorumumuza geçelim.
[reklam]

■ Hücre 211 Yorum

Konusu ve işleyişi ile güzel ve orjinal bir film olan Hücre 211, hapishane konulu film arayanlar için güzel bir alternatif olacaktır. İzlediğinize pişman olmayacağınız kesin. Çok üst düzey bir kurguya sahip olmasa da, tutarlı ve dengeli senaryosu ve oyunculuklar izlenmeye değer.

 • disqusbll

  ben ilk defa duydum bu filmi. o kadar izlendiğini de bilmiyordum. fena değil gibi anladığım kadarıyla

 • Abdullah

  4-5 sene önce izlemiştim acayıp güzel bir filmdir herkese öneririm

 • Cabbar

  Zamanım olunca izleyeceğim

 • murat

  aaçıklamalarınız doğrultusunda cok güzel bir filme benziyor. İlk fırsatta izlemeye calıscağım

  • Bilal

   ben de izlemeyi düşünüyorum. açıklama güzel olmuş ama şu an için vaktim yok gibi

 • Mehmet

  ASlında holywood yapımı dışında pek film izlemezdim ama bu film kurallarımı alt üst etti herkese tavsiye ederim.

 • http://nickcenter.blogcu.com/ Yasin Ergül

  İzleyin derim. Kaçırmayın 🙂