PAYLAŞ
ingilizce

Hikayeler hemen herkesin ilgi ile dinlediği anlatılardır, hele ki konusu ilgi çekici olunca giderek daha enteresan olur ve dikkatleri üzerinde toplar. Şimdi size anlatmaya çalışacağımız hikayelerin sizin İngilizce öğrenmenizle bire bir alakası var. Yeni geliştirilmiş bir sistem ile size İngilizce olarak kısa hikayeler anlatılıyor ve siz bu hikayeler sayesinde fark etmeden nasıl olduğunu anlamadan İngilizce konuşmaya başlıyorsunuz. Bunun nedeni de bu hikayelerde anlatılan konuların çok abartılı, çok acayip ve tuhaf olmasının yanı sıra kahramanlarının da olağan üstü güçlerinin olması ve bazen de ünlü kişilerin bu hikayelerde yer almasıdır. İngilizce Hikayeler sayesinde dinleme yeteneğiniz ve dolayısıyla da anlama kabiliyetiniz üst düzeylere çıkacak ve kendinize olan güveniniz güçlenecektir.

Bu konuda sizlere yardımcı olmaya çalışan pek çok internet sitesi var çünkü yukarıda anlatmaya çalıştığımız uygulamalara online olarak ulaşabileceksiniz. İnternet sitesi ne kadar güvenilir ve kaliteli olursa siz o kadar sorun yaşamazsınız, seçim yaparken dikkatli olmalı ve titiz davranmalısınız. http://www.konusarakogren.com size önereceğimiz kaliteli sitelerin başında gelmektedir. Bu güne dek yaptıkları ile başarısını kanıtlamış olan site sizlerden gelen olumlu eleştirilerle motive olmaktadır. İngilizce öğrenmek için baş vurduğunuzda buna kendiniz tanıklık edeceksiniz.

Anlatılanları bir kerede anlamanız tabii ki beklenmiyor, aynı hikayeyi birkaç kez indirerek dinleyebilir ve pekiştirebilirsiniz. Eğitmeninizin soracağı sorulara vereceğiniz akıcı cevaplar sizin bir üstteki dersi almaya hak kazanacağınızın göstergesi olacaktır. Çaba göstermeden çalışıp uğraşmadan hiçbir konuyu yeterince öğrenemezsiniz, İngilizce için tekrarlar çok önemlidir, anlayana kadar üşenmeden hikayeleri dinleyin ve bir güzel sindirin ki gelecek konularda sıkıntı yaşamayasınız. Zaten öğretmeniniz size sorduğu sorulara beklediği gibi yanıtlar alamazsa sizin bir üstteki dersi görmenizi istemeyecektir.