PAYLAŞ
Toplu SMS

Bildiğiniz gibi son dönemlerde ülkemizde yaşanan üzücü olaylar ve görmek istemediğimiz gündem, internetin bazı zamanlarda kapatılmasına ve uzun bir süre kısıtlı olarak kullanılmasına yol açtı. Ayrıca bu süreç dahilinde sosyal medya hesapları engellendi ve kullanıcıların alışkanlıkları onları zorladı. Özellikle WhatsApp’in engellenmesi sonrasında yıllardır tanıtım mesajları hariç kullanılmayan ve aslında tüm telefonlarda olan bir özelliği akla getirdi : SMS !

Nerede O Eski SMS’ler !

Bu internet ve WhatsApp yokluğunda yaşı yetenlerin aklına geçmiş günler kaldı. Nerede o eski SMS’ler. Eskiden bayramlarda toplu sms atılır, harçlıklar SMS paketlerine giderdi.

Peki Günümüzde SMS’in Rolü Nedir ?

Evet artık devir değişti ve internet hayatımızın her bölümüne girmiş bulunuyor. Bu nedenle SMS artık bankalardan gelen tanıtımlardan ibaret gibi gözüküyor. Ancak hala kullanım alanları mevcut.

Özellikle sadece bir kullanıcı değil aynı zamanda ticari bir amacınız varsa toplu sms fiyatları sizin için çok önemli bir etkendir.

Özellikle büyük kitlelere erişme amacındaysanız ve ürününüzü kitlelere yaymak istiyorsanız SMS çalışması hala sizin için önemlidir.

Aynı zamanda eğer web geliştirici iseniz ve bu alanda kendinizi geliştirme amacındaysanız SMS yine sizin için önemli bir alan olabilir. Yazacağınız toplu sms api ile bilginizi paraya dönüştürme imkanınız olabilir. Gerek yazdığınız apiyi satarak, gerekse api ile oluşturacağınız sistem sayesinde para kazanabilirsiniz.

Ancak ben yazılım ile falan uğraşamam, bana toplu sms yolla‘ma fırsatı gerek derseniz sizi http://www.vatansms.com/ adresine yönlendirebiliriz. Sorunsuz ve toplu sms çalışması yapabilirsiniz.