PAYLAŞ
iPhone

Gelişen işlemci ve grafik kartları sayesinde, cep telefonlarımız artık neredeyse taşınabilir oyun konsolları haline geldi. Ancak donanımınız ne kadar iyi olursa olsun, oyun kaliteli değilse bir anlamı olmuyor. Bu noktada sizin için yapacağımız oyun tavsiyeleri, yol gösterici olacaktır. Değerli vakitlerimizi boşa harcamanın anlamı yok. Hemen oyunlara başlayalım.

1 – Clash of Clans

Her ne kadar ufak ekranlarda çok verimli olarak kullanılmadığını düşünsem de, Clash of Clans her iPhone’da bulunması gereken oyunların başında geliyor. Bir strateji oyunu olan Clash of Clans, oluşturulan klan yapısı ile heyecanlı vakit geçirmenizi sağlayacak. Özellikle klan savaşlarında yaşayacağınız heyecan ve kurgulayacağınız planlar, kendinizi komutan gibi hissetmenizi sağlayacak. Bağımlılık yaratan bu oyunu, denemedyseniz mutlaka denemelisiniz.

Clash of Clans
Clash of Clans

Satın Al : Clash of Clans

2 – Jetpack Joyride

Sonsuz koşu oyun tarzına farklı bir bakış açısı ile ele alan oyunda, sağ doğru akan yol üzerinde ekrana basılı tutarak yükseliyoruz. Bırakınca da düşmeye başlıyoruz. Geçen zaman içerisinde çeşitli özellikler kazanarak özel güçlerle zorlukları aşıyoruz. Vakit buldukça açıp oynayabileceğiniz, anlık zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir oyun olan Jetpack Joyride, mutlaka denenmesi gereken oyunlar arasında yer alıyor.

Jetpack Joyride
Jetpack Joyride

Satın Al : Jetpack Joyride

3 – Re-Volt Classic

Oyunu oynamaya başladığımdan beri çocukluk yıllarım aklıma geldi. Bilgisyarla ilk tanıştığımız ve oyun oynamaya başladığımız yıllardan günümüze gelmiş bir klasik gibi hissettiriyor. Oynanış dinamikleri ve havası tam bir retro yapısı taşıyor. Gayet eğlenceli bir yapısı olan Re-Volt Classic, eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak kaliteli bir yapım olmuş. Mutlaka denemelisiniz. Uzaktan kumandalı araçları yönetmek gerçekten eğlenceli oluyor

Re-Volt Classic
Re-Volt Classic

Satın Al : Re-Volt Classic

4 – Raven

Cep telefonunuzda güzel grafikli ve kaliteli seslendirmeli bir oyun oynamak istiyorsanız, Raven denemeniz gerekenler arasında bulunuyor. Bir kargayı yönlendirdiğimiz oyunun grafikleri ve seslendirmeleri gerçekten çok iyi yapılmış. Oynarken seslendirmeler stresinizi atmanıza yardımcı oluyor. Mutlaka denenmesi gereken oyunlar arasında yer alıyor.

Raven
Raven

Satın Al : Raven

5 – Beach Buggy

Beach Buggy eğlenceli grafikleri ve oynanış dinamikleri ile vakit geçirmek için tasarlanmış harika bir yapım. Seslendirmeler ve grafikler oynarken eğlencenize eğlence katıyor. Şu zamana kadar denemediyseniz mutlaka denemeniz gereken bir oyun diyebilirim.

Beach Buggy
Beach Buggy

Satın Al : Beach Buggy

 • http://www.romanhavasiizle.net MyTh2012

  bütün oyunları oynadım, kimi harika zevk aldırıyor kimide telefona yapışıp bağımlılık yaratıyor ama hepside güzel projeler.

 • msknow

  kaldırdım hepsini ya bağımlılık oluyor. wc de bile oyun oyun bu ne 🙂

 • msknow

  Beach Buggy merak ettim ama bakalım bi nasıl oyunmuş

 • disqusbll

  acaba beach buggy androidde de var mı? çok güzel bir oyuna benziyor. grafiklerini hoşuma gitti