PAYLAŞ
Aksiyon Filmleri

İnanılmaz kurguları ile bizleri farklı bir şekilde etkileyen harika aksiyonlara hazır mısınız? Hepimizin ortak noktada buluştuğu aksiyon filmleri gerçekten keyif alacağınız yapımlar olarak karşımıza geliyor. Yeni sezon olarak baktığımızda izlerken yerinizde duramayacağınız aksiyon filmleri içinden sizlere bazı önerilerimiz olacak. Özellikleri bakımından heyecanın, maceranın ve aksiyonun hiç hız kesmediği inanılmaz yapımlara gelin birlikte göz atalım.

1 – Arınma Gecesi 3

Arınma Gecesi 3
Arınma Gecesi 3

Son dönemde izlediğiniz gerilimi ve aksiyonu en yüksek seri filmi şimdi de üçüncü bölüm ile karşımıza geliyor. Öyle bir dünya düşünün ki, senede 12 saat tüm suçlar karşılıksız ve asla ceza verilmiyor. Bu şekilde insanları öldürerek, günahlarınızdan arındığınız fikri hakim… İnanılmaz konusu ile en iyi aksiyon filmleri içinde yerini alan Arınma Gecesi 3 kaçırılmaması gereken bir yapım. Bu kez olaya farklı bir yaklaşım ile gelen Senatör, bu olayın sonlanmasını istiyor. Ancak son arınma gecesinde kendisi de ciddi bir hedef haline geliyor. Kapınızı, camınızı kontrol ederek yatacağınıza eminiz!

2 – Sihirbazlar Çetesi 2

Sihirbazlar Çetesi 2
Sihirbazlar Çetesi 2

Biri aksiyon mu dedi? İşte bu adamlar bu işi kesinlikle en iyi yapanlar içindeler. İlkinin büyük beğeni kazanmasından sonra Sihirbazlar Çetesi 2 olarak hemen karşımıza çıkıyor. Yönetmenliğini Jon M. Chu’nun yaptığı bu harika seri filminde Jesse Eisenberg, Daniel Radcliffe ve Lizzy Caplan başrolleri harika bir şekilde üstleniyorlar. Heyecan ve aksiyonun yüksek dozda verildiği bu harika macera sizi de ciddi anlamda etkileyecektir. Modern Robin Hood efsanesi olarak görülen kahramanımız yine inanılmaz bir soygun peşinde. Muhteşem ve nefes kesici olan bu hikayeye sizler de şahit olabilir, sakin gecelerinize aksiyonu bu film ile katabilirsiniz.

3 – Ölümcül Deney 6

Ölümcül Deney 6
Ölümcül Deney 6

En uzun soluklu macera olan Ölümcül Deney, uzun yıllardan beri çıtayı her seferinde daha da yükselterek bizlere inanılmaz bir gerilim ve aksiyon sunmaya devam ediyor. Bu neden ile 2016 aksiyon film önerileri içinde yer alan Ölümcül Deney 6 hepimizin beğenerek izleyeceği türden bir yapım. Bu seride The Red Queen bu kez insanlığın sonunu getirmekte kararlı. Bakalım ekibimiz bu kez nasıl sıkı bir mücadeleyi bizlere sunacak?

4 – Kaptan Amerika 3

Kaptan Amerika 3
Kaptan Amerika 3

Fantastik aksiyon filmlerini sevenler için harika bir seçeneğimiz daha var. 2016 aksiyon filmleri içinde oldukça iyi bir yer edinen Kaptan Amerika 3 serinin en yüksek oranda aksiyon içeren filmi. Civil War olarak da karşımıza çıkan film, 6 Mayıs tarihinde gösterime girdi. ABD hükümeti politikasını daha da sertleştirip, yenilmezlere karşı kötüleşmeye başlar. Bu durum karşında Kaptan Amerika bu durumdan rahatsız oluyor. Arkadaşı Bucky’nin kurtulması için hareket geçerken, bu olay iki grup arasında sürtüşmelerin yaşanmasına neden oluyor. Birçok kahramanın bir arada buluştuğu bu harika ve biraz da fantastik olan filmde harika sahneleri bulurken, aksiyonun asla hız kesmediğini göreceksiniz.