PAYLAŞ
Kıbrıs

Yılbaşının bu sene perşembe gününe denk gelmesi, kısa bir tatil kaçamağı yapmak isteyenler için oldukça önemli ve son derece keyifli bir fırsat olsa gerek… Sizler de henüz yılbaşında ne yapacağınıza karar vermeyenlerdenseniz ve harika bir gece geçirmek istiyorsanız , bizim sizlere bu seneki önerimiz yılbaşınızı Kıbrıs adasında geçirmeniz. Hem İstanbul’a olan yakınlığı hem de havaların soğuk olmaması nedeni ile muhteşem bir yılbaşı gecesi geçirebilir, size kalan diğer zamanlarda ve günlerde de turlar eşliğinde gezilere katılabilirsiniz. Kıbrıs yılbaşı otelleri olarak birden fazla otel konseptine sahiptir. Bunu bilen ve her sene daimi olarak gelen birçok da misafirleri bulunmaktadır. Özellikle de Kaya Artemis Kıbrıs yılbaşı otelleri arasında her zaman ilk tercihlerde bulunmaktadır.

Kıbrıs otelleri, her zaman bahsettiğimiz gibi son derece kaliteli ve siz misafirlerin tüm isteklerini karşılayacak şekilde konseptleri oluşturulmuş otellerdir. Hem yaz sezonunda hem de sezon sonunda dilediğiniz zaman erken rezervasyonlar sayesinde yer bulabileceğiniz ve asla pişman olmayacağınız bir tatil fırsatını sizlere sunmaktadır. Yılbaşı vb. diğer önemli gün ve organizasyonlarınızda da tercih edebileceğiniz Kıbrıs otelleri hakkında www.kibris.com internet sitesi üzerinden hem rezervasyon yaptırabilir hem de istediğiniz otel ve yer hakkında detaylı bilgiler elde edebilirsiniz. Bu sayede Kıbrıs’a geldiğinizde hem yabancılık çekmez hem de dilediğiniz yere önceden planlı bir şekilde gidebilirsiniz. Özellikle de iş toplantıları gibi önemli organizasyonlar için Kıbrıs’a gelecekseniz, bu konuda a bizim sizlere önerimiz mutlaka Lefkoşa otelleri tercih etmenizdir. Çünkü Lefkoşa hem Kıbrıs’ın başkenti olması nedeni ile hem de aslında iş merkezi olmasından dolayı daha çok toplantı salonları ve kongre salonları olan otelleri bünyesinde barındırmaktadır.

Kısacası Kıbrıs’a gelme amacınız ne olursa olsun yılbaşı organizasyonu, iş toplantılar, tatil vb.)mutlaka kendi istediğiniz uygunlukta oteller bulabilir ve özellikle de bütçenize uygun istediğiniz oteli de kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece www.kibris.com‘u ziyaret etmek…