PAYLAŞ
kişisel blog

Yazarın kendi düşünce ve ilgi alanlarını ön plana çıkarıp yazmak istediklerini kendi bakış açısıyla ifade ettikleri siteler uzun bir süredir kişisel blog olarak adlandırılıyor. Kişisel blog kültürünün tam anlamıyla oturması ve devam süreci çok değil bundan 5 yıl öncesine kadar dayanıyor. Daha öncesinde de benzer girişimler olmuş olsa da gerek blog kültürünün tam oturmayışı, gerek internet kullanımının şu anki gibi yaygın olmaması nedeniyle çok da göz önünde bulunmuyordu.

Dijitalin hızla yükselmeye devam ettiği günümüzde gerek teknoloji konuları, gerekse popüler kültür ile ilgili birçok konu internet sitelerinde hızla paylaşılmaya, kullanıcılara sunulmaya devam ediyor. Benzer internet sitelerinin hızlı artışı ile birlikte konu ile ilgili kişisel görüşlere ve tarafsız yorumlara da yer vermeyi kendine görev edinen birçok kişi kişisel bloglar aracılığıyla bunu sağlamaya çalışıyorlar.

Teknoloji ve oyun haberleri platformu olarak son birkaç ay içerisinde popülerlik kazanan Tech Kafa ile tanıyabileceğiniz Oğuz Veli Yavaş da geçtiğimiz günler içerisinde kişisel blogunu açıp hem kullanıcılardan gelen sorulara, hemde sektörde ve insan yaşamında düzeltimesi gereken konulara değinmeye çalışıyor.

Blog içerisinde yazarın kişisel hayatında yaptıkları, hobileri ve düşüncelerinin de yer aldığını belirtmek isteriz. İçeriğinin her gün arttığını http://oguzveliyavas.com/ da sizin de kendinize uygun konuları bulabileceğiniz ve hayatınıza değişiklik getirebileceğiniz bir çok konu olduğuna eminiz.

Siz de güncel haber paylaşımları yapan sitelerin konuyu ele alış şeklinden biraz uzaklaşıp yazarların kendi yorumlarıyla tarafsız olarak yazdığı yazıları okumak isterseniz kişisel blog takip kültürüne Oğuz Veli Yavaş – Kişisel Blog ile başlamamınız için herhangi bir neden göremiyorum.

Keyifli okumalar.