PAYLAŞ
Kitap Tutucu Hediyesi
Kitap Tutucu Hediyesi

Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte bir çoğumuzun hediye arayışına girdiğimiz bu günlerde; adeta en güzel ve özel hediyeyi alabilmek için yarış içerisine girdik. Yaptığımız araştırmalar ışığında kimimiz anlamlı, kimimiz kullanışlı hediyeler almak isteriz. Hediye alacağımız kişinin hobileri ve kişisel özellikleri bizim yol haritamızı çizerek doğru kararlar alabilmemize yardımcı olacaktır.

Bu yazımızda kitap dostu sevdiklerimize alabileceğimiz 5 hediye tavsiyemizden bahsedeceğiz.

1 -Kitap Serisi Hediye Tavsiyesi

Bir çoğumuzun kulağına klasik bir hediye olarak gelse de kitapseverleri heyecanlandıran hediyeler arasında almak isteyip de alamadıkları kitap serileri yer almaktadır. Aynı zamanda kitapseverlerin bir başka hayali olan mini ev kütüphanesi kurmasına katkı sağlayarak kitap dostlarının çorbasına tuz koyabilirsiniz. Vermiş olduğumuz seri örneğini sitemiz üzerinden incelemesini okuyarak bilgi sahibi olabilir ve hediye edeceğiniz kişiye uygunluğunu denetleyebilirsiniz.

Kitap Serisi Hediye Tavsiyesi
Kitap Serisi Hediye Tavsiyesi

2 -Elektronik Kitap Okuyucu Hediye Tavsiyesi

Bu hediye aslında bir önceki hediyemiz ile ters düşüyormuş gibi görünse de aslında diğer bir taraftan da ev kütüphanesi oluşturmaya çalışan kitap dostlarına da hitap edebilmektedir. Hızlı kitap okuyan ve bir kitabı çok kısa sürede bitirenler için tatile giderken yanlarında fazla ağırlık taşımadan birden fazla kitabı neredeyse bir kitap ağırlığındaki elektronik kitap okuyucular sayesinde, işlerini kolaylaştırabilirsiniz. Ülkemizde çok yaygın kullanımı olmamasına rağmen elektronik kitap okuyucu kitapsever arkadaşınızı şımartabileceğiniz bir başka hediye tavsiyemiz arasında yer almıştır.

Elektronik Kitap Okuyucu Hediye Tavsiyesi
Elektronik Kitap Okuyucu Hediye Tavsiyesi

 

3 -Kitap Tutucu Hediye Tavsiyesi

Kitap dostlarına alabileceğimiz bir başka hediye tavsiyemiz olan kitap tutucular, aslıda bir çok farklı konsept ile karşımıza çıkmaktadır. Yılbaşının yaklaştığını ve bu yazılarımızı da yılbaşı hediye tavsiyeleri  konseptinde oluşturduğumuzu düşünerek ren geyiği şeklindeki kitap tutucular doğru bir tercih olacaktır. Tabi binlerce farklı çeşitte kitap tutucu modellerini ve hediye alacağınız kişinin özelliklerini göz önüne alarak farklı bir konsept de belirleyebilirsiniz.

Kitap Tutucu Hediye Tavsiyesi
Kitap Tutucu Hediye Tavsiyesi

4 -Kitap Ayıracı Hediye Tavsiyesi

Sıradan ve basit bir hediye olarak görünse de bu hediye tavsiyemizi şekillendirmek sizin hayal gücünüze kalmış. Kitap dostları arasında kitap ayıracı koleksiyonu olan ve koleksiyon merakı olup bir türlü başlangıç yapamamış birisine bu hediyeyi alarak ilk adımı atmasını sağlayabilir ve ya mevcut koleksiyonuna yeni bir parça ekleyerek onu mutlu edebilirsiniz. Farklı modellerde kitap ayıraçları bulabileceğiniz gibi kendi tasarımınızı yaparak da karşınızdaki kişiye verdiğiniz önemi gösterebilirsiniz. Ve ya ismine özel bir ayıraç yapmaya ne dersiniz…

Kitap Ayıracı Hediye Tavsiyesi
Kitap Ayıracı Hediye Tavsiyesi

5 -Dizüstü Bilgisayar Çantası Hediye Tavsiyesi

Buraya kadar hep kitap aksesuarlarıdan bahsetmiş olsak da bu hediyemiz ile farklı bir bakış açısıyla kitabı aksesuar olarak kullanmayı hedefledik. Peki nasıl mı? Kitap şeklinde dizüstü bilgisayar çantasıyla arkadaşınıza kişiliğini yansıtma imkanı sunabilirsiniz.

Dizüstü Bilgisayar Kılıfı Hediye Tavsiyesi
Dizüstü Bilgisayar Kılıfı Hediye Tavsiyesi

 

 • http://www.tavsiyelazim.com/ Ayhan Korkmaz

  Yakın zamanda elektronik kitap okuyucuları hızla artacaktır. Bakalım nerelere kadar ilerleyecekler.

 • furkan oymak

  Ne kadar degisik seyler var 🙂

 • disqusbll

  lord of the rings, hobbit, harry potter 🙂 vazgeçilmezlerim

 • Sezai Acıma

  Kitap serisini ben de düşündüm. Yakın tarih setini de kendime hediye edecektim ama malum imkanlar 🙂