PAYLAŞ

Kızlık zarı diktirme de önemli olan ve çok merak edilen birkaç soru var elbette. Daha önce yaşamış olduğunuz bir cinsel ilişki sonrası pişmanlık duymuş ve kaybettiğiniz bekâretinizin sizin için çok önemli olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. O halde karalar bağlamak yerine sizler için sunulan kızlık zarı diktirme operasyonunu olarak bu sorunu aşabilirsiniz. Sizler içinen çok merak edilenleri bu yazımızda topladık.

Kızlık zarı diktirmek için koşullar ve şartlar var mıdır?

Kızlık zarı diktirme için herhangi bir koşul ya da şart bulunmuyor. Daha öncesinde doğum yapmış olsanız bile kızlık zarı diktirmek için doktorunuzun kapısını çalabilirsiniz. Hatta daha önce kızlık zarı diktirmiş dahi olabilirsiniz. Yani bir kez olması herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Sizler hiçbir engel olmadan kızlık zarını diktirerek ilk ilişki sırasında kan gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kızlık zarı onarımı kalıcı mıdır?

Kızlık zarı onarımı iki tülü yapıldığı için artık yine korkular rafa kalkıyor. İstenirse süresiz olarak kızlık zarı onarımı yapılabildiği gibi zaman kontrollü olanı da yapılabilir. Genellikle hekimler artık kalıcı olarak yapılan kızlık zarı onarımını öneriyorlar. İlişkiye girme zaman stresiniz olmadan dilediğiniz zaman girerek kanamanın gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bekaret kontrolü sonrasında operasyon

İster bakireliğinizin bozulup bozulmadığından emin olun, isterseniz şüpheli fark etmez. Sizler böyle bir talep ile geldi iseniz zaten doktorunuzun yapacağı bekaret kontrolü olacaktır. Doktor Uzay Yıldırım muayene sonrası hastanın istediğine göre tedavi şekli ortaya çıkıyor diye ekliyor. Yani teknikler ve süreçler kendisi ile paylaşılır ve kişi kalıcı olarak mı yoksa geçici olarak mı bu operasyonu yaptırmak istiyor iletiyor olacaktır.

Bekaret kontrolü acıtır mı?

Ne bekaret kontrolü ne de dikim sırasında bir ağrı hissetmiyor olacaksınız. Sizler bu korkuları bir kenara bırakın ve belki de hayatınızın en önemli olan kızlıkzarına yeniden kavuşmak için Uzay Yıldırım ile görüşerek randevunuz alıp kendiniz hakkında kararınızı veriniz. www.uzayyildirim.com adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz.