PAYLAŞ
Kombi Tamircisi

Kombiniz arızalandı arıza tespiti ve onarımı mı gerekiyor? Ya da kombinizin bakım gibi önemli ihtiyaçlarının mı yapılması gerekiyor? O halde iyi hizmet anlayışı ve kesin sonuç getirisi sunan Kombi Servisi’ne ulaşarak bu anlamda gereken yardımları alabilirsiniz. Kombitamircisi.com.tr ekibi olarak yıllar öncesinde küçük bir firma iken bugün hizmet genelinde geniş bir müşteri ağına sahip olan bir firma olarak huzurlarınızda yer alabilmenin verdiği gurur içerisindeyiz. Her bir çalışmamızda tüketicilerimizi düşünüyor olmamız sebebi ile bu anlamda birçok avantajlı paketler de hazırlamaktayız. Amacımız ise sizlere kombi arızası ve ihtiyaçları konusunda gereken yardımları sakınmadan sunabilmektir. Vaillant Servisi, Baymak Kombi Servis, Ariston Servis hizmetlerimiz sizlere özel eklenen kampanyalarımızla devam etmektedir.

Kombi Servisi’nin Sizlere Özel Kampanyaları

Her zaman olduğu gibi kombi bakımını önemle vurgulamak adına bu anlamda hazırladığımız 3 avantajlı paketimiz hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz. Sunulan bu kampanyalar; tasarruf sağlayabileceğiniz, yüksek meblağları ödemeyeceğiniz, iyi verim alabileceğiniz yönde hazırlanmıştır. Mesela kombinizin bakımını ücretsiz yaptırmak isterseniz; gaz alarm cihazı isteyebilir ya da petek temizliğini yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu iki uygulamaya bizler kombi bakımını (100 tl değerinde olan) hediye ederek ücret almıyoruz. Bunun yanı sıra eğer sizin gibi yakınlarınız da kombi bakımı yaptırmak isterse bu bakımları yine yakınlarınızı ikna ederek %40 oranında tasarruflu hale getirebilirsiniz. Bizim açımızdan bu da sunulan bir kampanyadır. Ayrıca soğuk geçen kış günlerinde evde küçük bebeğiniz, yaşlınız ya da hastanız var iken kombi sorunu yaşıyorsanız bu sizler için büyük zorlayıcı bir durumdur ve biran önce çözüm istersiniz. Bizler bunu düşünerek sizlere hızlı servis imkanı sunuyoruz. Ayni bizlere mesai saatlerimiz içerisinde ulaşımlarınız sonrasında 6 saat içinde adresinizde bulunarak sorunlarınıza kalıcı çözümler sağlıyoruz. Ayrıca son kampanyamız da yine bizleri tercih edebileceğiniz türdendir. Eğer önceden bizleri tercih ederek bizlerden servis talep ettiyseniz üç yıl içinde yine kombi sorunu yaşadığınızda ver bizleri tercih ettiğinizde sizlerden kombi servis ücreti almıyoruz ve arıza tespitini ücretsiz olarak yapıyoruz.

Kombitamircisi.com.tr farkı ile sunulan avantajlı paketler hakkında daha ayrıntılı bilgi ya da yararlanma isteği için 444 1 837 numaralı telefonumuzu da arayabilirsiniz.