PAYLAŞ
Korku Seansı

Korku filmleri, kendi kitlesini yaratmış olarak hayatını sürdürmektedir. Çünkü bazı insanlar korkmanın neresi zevkli derken, kimisinin de en büyük zevki korku filmi seyretmektir. Eğer siz de korku filmi arayışında iseniz sizler için bu yazımızda 3 adet korku filminden bahsedeceğiz. Ayrıca bunu bir seri haline getiri korku filmi önerileri serisi haline getirmeyi planlıyoruz. Çünkü bizce film tavsiyeleri, en iyiyi seçmekteki en önemli faktördür.

1 – Diğerleri

Diğerleri
Diğerleri

Aslına bakarsanız, gerçekten korku filmi gönüllüleri bu filmi listemizde görünce büyük ihtimalle hadi canım, buda korku filmi mi diyecektir. Ancak yine de çoğu kişiye göre korku filmi sayılabilir. Çünkü film boyunca gerginliği üzerinizden atamıyorsunuz. Sonlara doğru gerginlik hat safaya geliyor. Filmin sonunda ise gerçekten korkuyla şaşkınlık bir arada sizi kaplıyor. Eğer yeni korku filmi izlemeye başlıyorsanız, bu film sizlere başlangıç için ideal bir çözüm sunacaktır.

2 – 1408

1408
1408

Hiç bir otel odasının hayatınızda bu kadar yer edeceğini düşündünüz mü? Çünkü filmi izlediğinizde büyük ihtimalle 1408 numaralı oda görürseniz, kimse sizi oraya sokamayacaktır. Olan dışı olayları araştıran bir araştırmacı, şu ana kadar hiç kormamıştı. Tüm gittiği gizmli yerlerden güleren dönmüş ve görüşlerini yansıtmıştır. Ancak bu seferki izlenimi pek komik olamıyor. Gerçekten tüm film boyunca korkup gerileceğinize garanti verebiliriz. Eğer izlemediyseniz, acilen listenize almalısınız.
[reklam]

3 – Korku Seansı

Korku Seansı
Korku Seansı

Hayatını gizemli psişik olayları çözmeye ve bunlara maruz kalan insanlara yardım etmeye adamış Ed ve Loraine Warren çiftinin başından geçen ve ömür boyu unutmadıklar korku dolu anları konu alan film, gerilimi ve korkusu hiç eksik olmayacak dakikalar vaad ediyor. Gerçek hayattan konu aldığı söylenen filmde, araştırmacı çift sorun yaşayan ailemizin evindeki garipliği fark edip çözmek için çalışmalarına başlıyorlar. Ancak bu seferki işleri hiç de kolay değil. Sürekli bir korku hakim olan ortam, bizleri de korkuyla nefessiz bırakıyor.

Bu ilk yazımızı burada sonlandırıyoruz. Sizlerinde şiddetle önerdiği filmler varsa yorum kısmından belirtebilirisiniz. Bu sayede diğer yazılarımızda ele alabiliriz.

Eğer bu filmleri izlediyseniz alttaki bannere tıklayara Korku Filmi Önerileri 2 yazımıza geçebilirsiniz.

http://tavsiyelazim.com/wp-content/uploads/2015/03/korkufilmönerileri2.png

korku filmi önerileri

 • myspor net

  çok güzel seçmişssiniz korku filmlerini,özellikle 1408 şiddetle tavsiye ediyorum.mutlaka izleyin

 • Sezai Acıma

  Bu yazının yayınlanması çok iyi oldu. Arkadaşlar sorup duruyordu. Bu yazıdan esinlenebilirim sanırsam

 • saffet

  1408 bence Stephen King’in en iyi yazılarından biri ve hatta en iyi öyküsü filmide bir okadar harika açıkcası tavisye ederim herkese.

 • hakan

  güzel filmlere benziyor ıkısınıde daha once ızlememıstım bu aksam bı baslangıc yapım bırınden 🙂

 • Alihan

  Çoğunu izledim filmlerin hepsi birbirinden guzel

 • esra

  daha once ızlememıstım umarım guzel fılmlerdır takıpteyım sıtenızı

 • http://www.karotcuu.com Berk KAVAK

  Korku Seansı çok güzel bir film kesinlikle tavsiye edilir.