PAYLAŞ
Korku Filmi Önerileri

Bu yazımızla beraber korku filmi önerileri yapmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz yazıdaki filmleri izlediyseniz veya tercih etmediyseniz bu yazımızdakiler size uygun olabilir. Lafı fazla uzatmadan film önerilerimize geçelim.

1 – Musallat 2

Musallat 2
Musallat 2

Çocukları olmayan zengin bir çiftin, ailesi tarafından uygulanan manevi baskı nedeniyle farklı yollara başvurarak çocuk sahibi olma isteğiyle başlayan olaylar, çocuk olduktan sonra daha da sıkıntılı hale geliyor. Tam anlamıyla Musallat görmek istiyorsanız, bu filme bir göz atmanızda fayda var. Gerilim ve korkunun film boyunca üzerinizde olacağına emin olabilirsiniz.

2 – Dabbe 3

Dabbe 3
Dabbe 3

Film biraz Paranormal Aktiviti serisini andırsda, yerel ögeler filme korku katmış. Geceleri eşinin gezmelerini uyur gezerlik olarak adlandıran bir eş, arkadaşı sayesinde Sadık Hocayla tanışır. Ancak doğru mu yaptılar? İzleyip görmek istemelisiniz. Gerçekten korku film severseniz, güzel vakit geçirirsiniz.
[reklam]

3 – Mama

Mama
Mama

Annesi ve babası ormanda öldürülen iki küçük kardeşin 5 yıl boyunca ormanda nasıl hayatta kaldıkları, amcalarının onları bulmasıyla yavaş yavaş ortaya çıkıyor. İki kardeşin hayattan soyutlanışları, amcaları ve yengeleriyle olan ilişkileri sizleri şaşırtacak. Gerçek anlamda korkup, gerilim anlarında şaşırmak istiyorsanız bu film tam size göre olacak.

 • Sezai Acıma

  İlk serisini zaten çok sevmiştim. Bunu da takip edeceğim

 • Merve

  Fena korku fılmlerı ya cok korktum ben bu fılmde

 • Ali Korkmaz

  Musalla filmi gerçekten çok severim 1 ve 2 gerçekten başarılı umarım devamı gelir.

 • Ayla

  daha resimlerini gördüğüm andan itibaren orkmaya başladım çok fena arkadaşlar

 • kerem

  kesinlikle dabbe ve musallat favorım diğer film hakkında acıkcası pek bi bılgım yok o yuzden fıkır yurutemıycem

 • merve

  Korku filmlerinin ses efektli olanları sinemada çok fena ediyor adamı:D

  • murat

   İşte o ses efektli filmleri kaliteli bulmuyorum ben. Ne o öyle bir anda ses verip milleti altına ettirmek… 🙂 Gerilim tarzı olanlar cok daha hoş.