PAYLAŞ

Geçtigimiz günlerde Riot Games, League Of Legends‘in 6.sezonu için yaptigi ve yapacak oldugu belli basli degisiklikleri paylasti.

Riot, yetenek gücü esyalarina yaptigi degisikliklerden sonra saldiri gücü esyalarini da ihmal etmedi.Baslangiçta alinan esyalarin ezbere degilde daha çok oyuncunun oyun tarzina yönelik olmasini isteyen Riot baslangiç esyalarinda bazi degisikliklere gitti.

ad itemler

Degisikliklerden en dikkat çekicileri ise mana iksirlerinin kalkmasi, can iksirinin fiyatinin degismesi ve saldiri gücü tasiyicilari için gelen yeni baslangiç esyalari oldu.
Metada su an yeri çok büyük olan görüs totemleri artik sadece destegin degil tüm takimin sorumlulugu haline gelecek.Süresi biten totemler ise rakibe görünür hale gelecek.Böylelikle rakip takimin nasil bir strateji izlemek istedigi hakkinda fikir edinebilecegiz.

Yeni sezondaki eşya değişiklikleri sadece başlangıç eşyalarıyla sınırlı kalmıyor.Ebedi kılıç, Statik hançer gibi önemli eşyalar da bir takım değişikliklere uğrayacak.

image

Değiştirilmesi planlanan bir başka içerik ise Kabiliyetler. Artık kademe kademe güçlenen Kabiliyetler rakibinizi kanatabilme gibi özelliklerin oyuna eklenmesi planlanıyor.

yeniyaratık
Vadinin Alameti!

Sezon6 ile birlikte oyuna yepyeni bir yaratik daha eklenecek : Vadinin Alameti!
Bu yaratik Baron Nashorun dogdugu alanda dogacak ve bir nevi baron güçlendirmesi saglayacak. Üst koridorda erken zamanlarda Vadinin Alameti için büyük savaslar görebiliriz.

Riot’un daha neler yapacağı büyük merak konusu. Test sunucusuna gelen bu değişiklikler şimdiden oyuncuların büyük bir kısmını heyecanlandırmayı başardı. Bakalım ilerleyen günlerde Riot oyuncuları nasıl şaşırtacak.