PAYLAŞ
LG Watch Urbane

Akıllı saat piyasasında kendine önemli bir yer edinme amacında olan LG, LG Watch Urbane modeli ile akıllı saat kategorisine farklı bir bakış açısı getirme amacında. Android Wear işletim sistemini kullanacak olan LG Watch Wear Urbane, tamamen metal malzemeden yapılmış kasası ile lüks düşkünlerinin hedefinde olacaktır.

LG Watch Urbane
LG Watch Urbane


Tasarım olarak LG Watch R ve Moto 360 stilini devam ettirerek yuvarlak ekranlı tasarımı benimseyen LG Watch Urbane, 1.3 inç yuvarlak ekran ve tamamen meral çerçeve ile geliyor.

Tamamen metal gövde altın ve gümüş renklerle bezenmiş ve buna gerçek deri bir kayış eşlik ediyor. Teknolojiyi yakından takip ederken şıklığından ve lüks ihtiyacından mahrum kalmak istemeyenler için gerçekten harika bir çözüm olmuş gibi.

Donanım tarafında ise Qualcomm Snapdragon 400 işlemci ve kalp atış sensörü ile karşımıza çıkacak olan LG Watch Urbane hakkındaki detaylara Mobil Dünya Kongresinde ulaşacağız.

 • rkorkmaz

  Metal govdeli olmasi bircok kisi icin bir avantaj olabilir. Bende metal govdeli saat kullaniyorum mesela akilli saat almayi dusunsem cogu akilli saat plastik. Ama bu urunde bu sorunda ortadan kalkmis.

 • burakhan maçin

  Bilgisayar küçüldü küçüldü saat oldu. Güzel anlatım kardeşim eline sağlık devamını beklerim

 • disqusbll

  tasarım inanılmız. harika ötesi bir şey olmuş. akıllı saat olduğu söylenmese anlaşılmaz. çok başarılı buldum

 • Bilal

  artık akıllı saat tasarımları da değişti demek. bildiğin normal saat görünümünde olmuş