PAYLAŞ
Marvel Şampiyonlar Turnuvası

Marvel Şampiyonlar Turnuvası, Kabam firması tarafından çıkarılan Marvel evrenindeki karakterleri bünyesinde barındıran bir free to play bir oyundur. Oyun içerisinde başta Spiderman, Iranman ve Hulk olmak üzere herkes tarafından bilinen karakterler yer alıyor. Hazır bu ara Yenilmezler 2 filmi çıkmışken biz de oyunu inceleyelim dedik.

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Genel Özellikleri

Oyun aslına bakılırsa DC Comics tarafından çıkarılan Injustice: Gods Among Us oyunun karşılığı gibi duruyor. Oyun içerisinde tam 34 tane Marvel karakteri yer alıyor ve bu karakterler 6 temel sınıfta toplanmış olarak duruyor.Karakterler kendi özelliklerine göre sınıflara ayrılmış durumda.

Marvel Şampyonlar Turnuvası
Marvel Şampyonlar Turnuvası

Hemen ilerlemeden ekleyelim oyun Türkçe dil desteği ile geliyor. Oyun içerisindeki yazılar Türkçe girilmiş ancak üst düzey bir çeviri yok açıkçası.

Oyun tek kişilik ve multiplayer olarak oynanabiliyor. Tek kişilik modda hikaye üzerine olaylara müdahele ediyoruz. Çok kişilik modda ise eşamansız olarak 1vs1 ve 3vs3 modlarda oyun oynanabiliyor.

Oyunu oynadıkça bölümler arasında bakır para, altın ve izo-8 elementi kazanıyoruz ve karakterleri geliştirmek için ve açmak için kullanıyoruz.

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Grafikler ve Sesler

Grafiksel olarak değerlendirmek gerekirse, oyun yeterli deneyimi sunuyor diyebiliriz. Grafikler güzel ve kötü yönde dikkat çekmiyor. Özellikle özel hareketlerde grafikler gayet göz alıcı.

Ses olarak da güel sonu elde ediyoruz. Karakterlerin haraketleriyle sesler güzel entegre edilmiş durumda.
[reklam]

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Genel Değerlendirme

Oyun ücretsiz olduğu için mutlaka değerledirmeniz gereken oyunların başında geliyor. Eğer daha önceden Injustice: Gods Among Us veya Street Fighter tarzı karşılıklı dövüş oyunlarını beğendiyseniz bu oyuna da şans vermelisiniz. Zaten ücretsiz olduğundan en fazla zamanınız boşa gidecektir. boş vakitlerinizde değerlendirebilirsiniz.

The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google